Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jupík Smoothie – ovocná svačinka pro děti

Jupík Smoothie – ovocná svačinka pro děti

30.1.2012 - Redakce Babinet

smoothieJupík připravil pro děti zcela novou kategorii nápojů, se kterou budou jejich svačinky pestřejší a chutnější. 100% ovoce, žádné konzervanty, žádná barviva a sladidla, žádný přidaný cukr - jen ovocná šťáva a ovocná dřeň – to je nový Jupík Smoothie. S novinkou od Jupíka mohou maminky zapomenout na každodenní starost s přípravou chutné svačinky pro děti - Jupík jí totiž už přichystal za ně.

Ovoce je přírodním zdrojem ochranných látek, obsahuje vitamíny, minerální látky, vlákninu a dětem pomáhá k jejich správnému růstu. Právě ovoce je také synonymem pro novinku od Jupíka. Smoothie se totiž připravuje pouze z přírodních ingrediencí a obsahuje 100% podíl ovoce. Kromě husté ovocné šťávy obsahuje i ovocnou dřeň. Jupík Smoothie je k dostání ve dvou ovocných příchutích - Ananas&Banán a Malina&Granátové jablko.

smoothieJedna lahvička Jupík Smoothie Ananas&Banán obsahuje přibližně ¼ ananasu, 4/5 banánu, 4 kuličky hroznového vína a kapku citrónu. Jupík Smoothie Malina&Granátové jablko obsahuje zhruba 30 malin, ¼ granátového jablka, ½ guavy, ½ banánu, 20 kuliček hroznového vína a 20 kuliček aronie. Takto bohatý a pestrý ovocný mix nebylo nikdy lehčí připravit.

Svým specifickým složením je Smoothie ideální zejména jako dopolední či odpolední svačinka, kterou si navíc děti mohou dát kdekoliv. Na novince si sice pochutnají především děti, jistě ale potěší i jejich maminky. „Víme, kolik práce musí maminky denně vynaložit na přípravu různých svačinek pro své děti. Nový Jupík Smoothie je proto i jakousi pomocnou rukou, kterou se jim snažíme podat,“ vysvětluje Roman Lasák, brand manažer značky Jupík. Smoothie skvěle chutná, rychle osvěží a zároveň zažene hlad. S Jupíkem proto děti již nic nezastaví v cestě za dobrodružstvím.

Díky použití unikátní technologie je navíc nový Jupík zcela BEZ chemických konzervantů. A jelikož Jupík ví, co je pro děti nejlepší, je Smoothie také BEZ umělých barviv, BEZ umělých sladidel a BEZ přidaného cukru.

Jupík Smoothie je schválený Českou pediatrickou společností jako vhodný pro děti od 1 roku života. Zasoutěžte si o balíček produktů Jupík a Jupí!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip