Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pomoc při problémech s erekcí

Pomoc při problémech s erekcí

20.1.2012 - Redakce Babinet

liderinMáloco dokáže pohřbít mužské sebevědomí tak spolehlivě jako pokles sexuální výkonnosti. „Sexuální přitažlivost a touha jsou ve vztahu často na prvním místě, mnohdy až poté přichází společné zážitky a partnerství. Mají totiž moc překonat problémy, které ve vztahu vznikají. Žena touží být chtěná, muž potřebuje být uspokojen a zejména ženu uspokojit,“ potvrzuje zkušená osobní terapeutka Pavla Štěpničková.

S přibývajícím věkem u mužů přitom reálně roste pravděpodobnost, že v intimní chvíli selžou. Následují rostoucí obavy z dalšího neúspěchu, znásobené neschopností o citlivém problému otevřeně hovořit, svěřit se odborníkovi nebo alespoň partnerce. Statistiky uvádějí, že v současnosti každý druhý muž po čtyřicítce mívá potíže s erekcí, ovšem pouze každý desátý se odhodlá vyhledat pomoc lékaře.

Za hlavní příčiny vedoucí k erektilní dysfunkci jsou považovány věk, přílišná námaha, nesprávná výživa, úrazy a nemoci. Z psychických příčin můžeme zařadit stres a problémy emočního řádu.

liderinV případech, kdy nepomáhá úprava životního stylu (dostatečná relaxace a spánek, správné rozvržení dne, zdravé stravování, vyhýbání se alkoholu, cigaret a drog apod.), mohou pomoci přípravky na bázi přírodních produktů.Tím je např. Liderin®, extra silný doplněk stravy, který pomáhá vyvolat a zlepšit erekci do 60-ti minut. Stačí jen včas užít tři tablety.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip