Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Luxusní saténové košilky i ležérní pyžama pro nadcházející dlouhé a smyslné noci

Luxusní saténové košilky i ležérní pyžama pro nadcházející dlouhé a smyslné noci

RachelLuxury a Modern Collection, první dvě kolekce nočního prádla od společnosti Matějovský, si již našly své zákazníky, kteří oceňují komplexnost sortimentu značky. Smyslné ženské i ležérní modely atraktivních střihů a barevného provedení jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Pestrý sortiment nabízí ženám všech věkových kategorií možnost být ještě krásnější a přitažlivější nejen pro sebe, ale také pro své nejbližší.

Luxury Colection – svůdná kolekce pro smyslné noci

Luxury CollecEllention, to jsou rafinované kombinace saténu, tylu a krajky; střihy pro romantiky i milovnice střídmého stylu. Červená Carmen, fialová Nathalie, černo-červená Stella, řeč není o ženách, ale o krátkých nočních košilkách, v nichž se mnohá žena v Carmen promění. 

Nevinně bílá s fialovými puntíky je Michelle – mladistvý komplet košilky a kabátku.

Kalhotová varianta, to je střízlivá, ale velmi svůdná Cameron ve fialovém provedení, stejně střízlivá a svůdná zároveň je Rachel, černá tylová košilka se saténovou légou.

Romantická Ellen – dlouhá noční košile z bílého saténu s krajkovým živůtkem neujde pozornosti milovníků klasické ženské elegance; dojem umocní župan ve stejném provedení.

Modern Collection – ležérní a veselá noční pyžámka

ClaudieZ Modern Collection si vyberou ženy upřednostňující ležérní a mladistvá pyžamka. Celá kolekce je vyrobena z kvalitního přírodního materiálu modalu v kombinaci s bavlnou. Tento materiál je hebký na omak a schopnost pohlcovat vlhkost je o padesát procent vyšší než je tomu u bavlny.

Proto modal, který je pružný, stálobarevný a nesrážlivý, splňuje všechny požadavky na ideální materiál pro noční prádlo.  V kolekci převládají ležérní střihy, veselé barvy, hravé vzory a variabilní délka kalhot.

Milovnice puntíků si oblíbí noční prádlo Louisa, Claudie, Monika, Karin nebo Nina, které se liší délkou kalhot a topy různých střihů. Sandra a Denise jsou pro ty, kdo si pyžamo neumí představit bez proužku nebo kára, zatímco Teddy a Beauty přijdou vhod těm, kdo si potrpí na krátké nohavičkové kalhotky.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip