Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ruku na srdce - která z nás někdy nezatoužila po plných a smyslných rtech?

Ruku na srdce - která z nás někdy nezatoužila po plných a smyslných rtech?

1.9.2011 - Markéta Pospíšilová

REDTakových, které učiní Váš úsměv krásnějším a budou přímo svádět k políbení? Ať už jste majitelkou rtů tenkých, nevýrazných či asymetrických, nebo jen prostě nejste spokojená s tím, co Vám nadělila matka příroda, řešení je snadnější, než si myslíte.

Cest, jak dosáhnout nádherně plných rtů, je hned několik. Rozšíření úzkého rtu lze docílit implantací vlastního tuku nebo s pomocí umělého materiálu, jakým je třeba kolagen nebo kyselina hyalorunová.
Tento efekt je však pouze dočasný, v průměru trvá asi 6 měsíců. Po této době dojde ke vstřebání použitého materiálu a návratu k původnímu stavu.

Další metodou, tentokráte chirurgickou a trvalou, je využití vlastní tkáně. Výhodou je, že ji tělo snadno přijme, nevýhodou další jizva v místě odběru tkáně.

LADYVelmi elegantním řešením je zvětšení rtů silikonovou „tkaničkou“ neboli implantátem Permalip.
Princip je stejný, jako u zvětšení poprsí pomocí silikonových implantátů. Lékař provede malý řez v každém koutku, poté vsune do rtu implantát a opět zašije. “Jeho velkou výhodou je neměnnost tvaru a také reverzibilita – pokud si budete přát vrátit svým rtům opět jeho tvar a velikost, lze implantát kdykoliv vyjmout“, říká MUDr. Miroslav Krejča, primář oddělení plastické chirurgie Kliniky GHC, která tuto převratnou novinku na poli estetické medicíny nabídla v ČR jako první. Aplikace je naprosto bezpečná a rty po zákroku vypadají velmi přirozeně. Měkký a pružný váleček Permalip nezmění tvar Vašich rtů, ale příjemně zvětší jejich plnost a objem. Nebude Vás nijak omezovat při jídle, pití, mluvení, mimice a dokonce ani při líbání.

Zkušený lékař Vám může tentLIPo zákrok zkombinovat i se vstřebatelnými výplněmi a domodelovat tak tvar kontur rtů.

Více informací na www.ghc.cz

O krásných a svůdných rtech už nemusíte jen snít…

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip