Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Podzimní trendy líčení - část 2.

Podzimní trendy líčení - část 2.

31.8.2011 - Redakce Babinet

válkováMaybelline přináší fashion trendy v líčení pro nadcházející podzim a zimu, které se poprvé odhalily veřejnosti na přehlídkách BCBG MAX AZRIA, Cynthia Rowley, Vivienne Tam, Catherine Melandrino, DKNY, Maz Azria, Custo Barcelona, Carlos Miele, Betsey Johnson a L.A.M.B. Dnes Vám na Jitce Válkové představí Lucia Gibodová trendy look Betsey Johnson. V minulém díle jste se mohly seznámit s lookem BCBG.

Betsy Johnson

Krok 1: Hydratační make-up Dream Matte Mouse jemně rozetřete na celý obličej.
Krok 2: Korektor Affinitone Concealer na drobné nedostatky a kruhy pod očima.
Krok 3: Oční stíny Eye Studio Silk Glam Quad, č. 10 – Blue Drama a mono oční stín Expert Wear č. 621 Sparkling Gold.
Krok 4: Řasenka The Collosal Cat Eyes.
Krok 5: Rtěnka Color Sensational, odstín Lady Red č. 527 na zdůraznění rtů.

Komentáře Lucie:

válková

Betsy Johnson je extravagantní módní návrhářka a na jejích přehlídkách hrají barvy prim. Proto se vám pokusím přiblížit postup, abyste i vy mohly vypadat jako z módního mola. Vůbec není třeba bát se barev, na speciální příležitosti vypadají skvěle.

Na očištěnou a nakrémovanou pleť naneste lehoučký make-up Dream Matte Mouse a jemně ho rozetřete. Na kruhy pod očima a drobné nedostatky použijte korektor Affinitone Concealer. Celý obličej následně přepudrujte pudrem Dream Mat.

Mějte u sebe paletku očních stínů Eye Studio Silk Glam Quad, odstín 10 - Blue Drama. Modré barvy jistě využijete, jsou letos velice populární!

Dále pro tento look potřebujete mono (jeden stín) Expert Wear, odstín 621 Sparkling Gold. Tuto chladnou zlatou barvu nanášíme jako první na oční víčko. Od vnitřního koutku po vnější, až přes rozpůlenou část víčka. Rozmažte do ztracena, ale nebojte se intenzity.

Pak z paletky Eye Studio Silk Glam Quad naneste na víčka tmavě modrou a napojte stín na zlatou barvu.

VálkováPokračujte opět od kořene nosu k obočí, aby nebylo vidět ani kousek nahé kůže, a přetřete stín i přes vnější část obočí směrem ke spánku. Černou tužkou Expression Kajal č. 33 udělejte jen 2 až 3 mm dlouhou linku těsně u řas z vnější části oka.

Na spodní víčko použijte tutéž černou tužku a aplikujte ji do vnitřního oka mezi řasy a po celé délce spodního víčka. Nebojte se u vnějšího okraje přidat i na tloušťce.

Pak tužku rozmažte tmavě modrým stínem ze čtyřpaletky.

válkováCelé dílo korunujte použitím řasenky The Collosal Cat Eyes. Nádherně řasy prodlouží a oko orámuje. Na rty použijte rtěnku a nemyslete na to, že ji nosí jen starší ženy.

Opak je pravdou - dnes i dívky v mladém věku získají šťávu, když nanesou rtěnku Color Sensational, odstín Lady Red č. 527.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip