Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Intensive 7 Days - dlouhodobá hydratace Vaší pokožky

Intensive 7 Days - dlouhodobá hydratace Vaší pokožky

15.2.2011 - Redakce Babinet

Garnier přichází se zcela novým přístupem k dlouhodobé hydrataci pokožky těla trvající až 7 dní.  Přípravky Body Intensive 7 Days s L-Bifidem*, výtažkem z probiotik,  dopřejí pokožce dlouhodobou hydrataci  a zároveň jsou potěšením pro vaše smysly. Během několika let získaly produkty řady Garnier Skin Naturals srdce mnoha žen díky své efektivní a dostupné péči o pleť obličeje. Pro pokožku těla se hledala účinná a inovativní nabídka, která by mohla reagovat na potřeby žen na celém světě.

crn

Dnes tedy Garnier představuje novou, účinnou látku, která se zvlášť dobře přizpůsobuje tělu, L-Bifidus*. L-Bifidus* byl vyvinut při výzkumu probiotik a  ve světě dermatologie je dobře známý pro své kosmetické vlastnosti. Díky tomuto objevu mohou nyní přípravky Garnier Body vůbec poprvé nabídnout ženám dlouhodobou hydrataci pokožky pociťovanou až 7 dní.

Inovace z výzkumu společnosti GARNIER v oblasti péče o tělo

Garnier přináší intenzivní hydrataci díky L-Bifidu*, kterou cítíte až 7 dní.

Prověřeno: Garnier Intensive 7 Days

  • Optimalizuje hladinu přirozené hydratace pokožky
  • Posiluje ochrannou bariéru pokožky tak, aby zabraňovala vypařování hydratace z pokožky

Síla složek získávaných z přírody

Garnier v kombinaci s L-Bifidem* vybrala účinné přírodní ingredienty,podle typu Vaší pokožky: Bambucké máslo, mango, med, kakaové máslo, aloe vera

Bohatost  mangového oleje
Pro suchou, hrubou pokožku
Mangovník (mangifera indica),  který je původem z Barmy, je rozšířen po celé Indii a jihovýchodní Asii.
V tropických zemích je v široké míře pěstován pro své plody. Může dorůstat 20 až 30 metrů a žije i několik staletí.
Mangový olej získávaný z jader plodů je bohatý na nasycené mastné kyseliny, které mu dodávají vyživující schopnosti užitečné pro suchou pokožku.

Výživngarnieré vlastnosti bambuckého másla
Pro velmi suchou pokožku

(vitellaria paradoxa nebo butyrospermum parkii) neboli "máslovník" má svůj původ v západní Africe, v oblasti dnešního Mali, Súdánu, Toga a Ugandy. Máslovník je v Africe považován za posvátný strom, který přináší ženám dar věčného mládí.

Po mnoho let bylo bambucké máslo jediným kosmetickým produktem, který ženy v Africe používaly.  Je považováno za nejvzácnější z mastí. Bambucké máslo má vyživující, zvlhčující a zvláčňující schopnosti, které z něj dělají výběrovou přísadu do přípravků určených pro velmi suchou pokožku, jež dodávají výživu, hydratují, zvláčňují a brání vysušování.

Jemnost medu
Pro suchou, citlivou pokožku

Med produkují přirozeně včely z nektaru květů nebo sekretů jiných živých částí rostlin. Lidé používají med pro jeho léčivé a hojivé vlastnosti od nepaměti. Med používaný v přípravcích Intensive 7 Days pochází z akácie (Robinia pseudoacacia).

Díky svému vysokému obsahu cukru má med z akácie zvlhčující schopnosti, které  mu umožňují vázat vlhkost v pokožce a chránit ji tak před dehydratací. Med z akácie je vynikající aktivní složkou vhodnou pro suchou kůži.

garnierJas kakaového másla
Pro suchou po
kožku bez jasu

Kakao nebo kakaovník (theobroma cacao) je malý tropický strom původem z Mexika. Roste přirozeně v povodí řek Orinoko a Amazonka, v nižších polohách na úpatí And. Měří do výšky kolem 10 až 15 metrů a může se dožívat až 100 let.

Kakaové máslo je oblíbené v kosmetice pro své hydratační, vyživující a zvláčňující schopnosti, díky kterým může hydratovat, vyživovat, chránit a uklidňovat velmi suchou pokožku.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip