Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Jak pečovat o vlasy v zimním období

Jak pečovat o vlasy v zimním období

25.11.2010 - Redakce Babinet

KapydermZačíná zima a s tou bohužel přichází i spousta problémů s vlasy a pokožkou hlavy. Nadměrné padání vlasů či lupy jsou v tomto ročním období častým trápením mnoha žen i mužů. Tyto potíže může způsobovat mnoho faktorů jako je například stres, strava nebo špatná péče o pokožku hlavy.
Správná diagnostika problému a výběr vhodného vlasového preparátu je první krok k tomu, jak se potíží zbavit. Významnou novinkou na českém trhu je světová značka Kapyderm, jejíž odborníci v diagnostických centrech po celé České republice Vám na základě analýzy vlasů poradí ten nejvhodnější přípravek.

Vlasy již dávno neplní pouze krycí a termoregulační funkci jak tomu bylo dříve. Dnes jsou především u žen považovány za korunu krásy a nezbytný předpoklad ke spokojenosti a často i k úspěchu. Není tedy divu, že jakákoliv nemoc či změna přirozených kadeří má důsledky na námi vnímanou kvalitu života. Velice důležitá je prevence a správně zvolená péče. Vhodný vlasový šampon byste neměli vybírat sami, ale raději to přenechat odborníkovi, který pomocí diagnózy určí ten nejvhodnější produkt. Přijde Vám to jako zbytečná vymoženost nebo nevíte na koho se obrátit? Naštěstí už i v České republice vznikají pod záštitou značky Kapyderm diagnostická centra, kde Vám zkušený odborník – tricholog poradí a pomůže vyřešit Váš problém.

Analyza vlasu

Snímání vlasů mikrokamerou

Zatím nejznámějším diagnostickým centrem je salon Fame v Praze, kde tricholog Lukáš Rossbach nabízí diagnostické vyšetření pokožky hlavy zdarma. Pan Rossbach získal své znalosti o práci s přípravky Kapyderm a postupy dermatologie na vědeckých stážích ve Španělsku. „Nemusíte se ničeho obávat, diagnostické vyšetření mikrokamerou trvá zhruba 30 minut. Mnohonásobné zvětšení umožňuje detailní pohled na strukturu vlasu, stav jeho kořínku a kondici pokožky. Na základě této diagnózy přistupuji k samotné proceduře řešení specifického problému, které vám zabere necelé dvě hodiny,“ popisuje celý proces.

Lukas Rossbach

Lukáš Rossbach, hlavní tricholog Kapyderm pro ČR

Netrapte se již problémy s lupy či vypadáváním vlasů a raději navštivte odborníka. Diagnostická centra Kapyderm se kromě Prahy nacházejí i v Ostravě, Pardubicích, Valašském Meziříčí a v Českých Budějovicích. Odměnou Vám bude Vaše spokojenost s krásnými vlasy.

Zasoutěžte si se společností Kapyderm.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz