Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Testujte s Babinet.cz vlasovou kosmetiku Syoss Styling

Testujte s Babinet.cz vlasovou kosmetiku Syoss Styling

1.6.2010 - Renáta Řeháková

V dnešní moderní době je kladen důraz hlavně na praktickou stránku věci, a tak většinou potřebujeme, aby nám účes zachoval svůj tvar i při extrémním zatížení. Kdo má ale čas chodit denně ke kadeřníkovi, aby mu ráno upravil účes na celý den? Asi nikdo. A proto potřebujeme pomocníka. Tím nejlepším je bezesporu kvalitní stylingová řada přípravků Syoss, který se opírá o praxi mistrů kadeřníků, kteří se podíleli na vzniku této unikátní řady a kteří ji sami používají. Není tedy momentálně nic jednoduššího, než si vybrat produkt z této řady, který nám nejvíce vyhovuje, splňuje naše praktické požadavky a pak se můžeme sami pustit každé ráno do díla a vytvořit si účes podle denního programu, nebo prostě jen nálady.

Jaké přípravky vám kvalitní stylingová řada Syoss nabízí se dočtete v tomto článku.

Zúčastnit se také můžete naší soutěže a věřte, že je o co hrát. Tři z vás mohou získat přípravky stylingové řady Syoss na celý rok!

Chcete testovat nové výrobky SYOSS? Hledáme několik testerek.

Nakonec tu pro vás máte nabídku testování těchto přípravků. Pakliže máte zájem vyzkoušet si na svých vlasech, jak tato stylingová vlasová kosmetika funguje, tak zašlete na mailovou adresu renata.rehakova@b3net.cz vaší žádost o testování a pakliže budete vybrány, získáte celou sadu přípravků s praktickou krabicí. Přibližně za šest týdnů po předání byste byly e-mailem požádány o elektronické vyplnění dotazníku, jak vám Syoss Styling vyhovuje.

Takže, pakliže máte "testovacího ducha", ozvěte se!

TESTOVANÍ UKONČENO

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip