Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Parfém štěstí, který zanechá na pleti vůni snů

Parfém štěstí, který zanechá na pleti vůni snů

Redakce Babinet

"Móda. Toto jednoduché slovo zažehlo moji představivost... Když jsem byla malá, měla jsem tajné přání, aby se móda stala smyslem mého života. Dnes jsem si svůj dětský sen splnila."
módní návrhářka Lolita Lempicka

Lolita LempickaKaždá žena v sobě skrývá své dětské sny. Lolita Lempicka utrhla vzácný čtyřlístek, symbol štěstí a svobody, aby vytvořila novou vůni inspirovanou silou snů. Lahvička ve tvaru čtyřlístku zdobená stužkou s puntíky v burgundské červené symbolizuje bezstarostnost a žár svobodné a smyslné ženy. Vůně štěstí v šik stylu, plná snů a květin.

"Chomáček vlasů padající přes oči černé jako uhel, červeno hnědý šátek volně uvázaný, cinkající šperky zdobí lehkou blůzku. Lavečky na břehu Seiny, Eifellova věž a dlažební kostky. Okno, balkon přetékající zářivými barvami květin, letmý úsměv na kolemjdoucí, žena běžící vstříc objetí svého milence za sebou zanechává stopu úchvatné vůně štěstí s názvem Si Lolita."

Lolita Lempicka, flakonKřehká divoká květina, osvěžující a lehká, intenzivní a čistá díky tajemné kořeněné svěžesti hrachoru. Štěstí přináší směs nejvzácnějších, ušlechtilých a přírodních ingrediencí do smyslné a překvapující vůně. Smělý charakter vůně Si Lolita pochází z ženské interpretace tradičně pánské kořeněné nóty.

Složení vůně:
hlava: růžový pepř, bergamot, mandarinka
srdce: karafiát, hrachor, otočník
základ: pryskyřice Elemi, ambra, pačuli, boby Tonka

Seznam prodejen Lolita Lempicka

Chcete-li soutěžit o tuto nádhernou vůni, můžete zde.


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Lejla9
22.8.2018 18:04

parfem se stříká na pulzující ísta, ne na plet. To je nějaká novinka? Nejlepší parfemy se ale stejně prodávájí v Hatích, cenovo nejlepší na jižní Moravě

Marketaaa
30.9.2018 13:24

vlasy mají vonět jako vlasy a ne jako celé tělo. Proto byla vyvinutá vlasová kosmetika s nějakou vuni. Parfem stříkat na krk, delokt a zápěstí. Super vlasovou kosmetiku a parfemy se daji za skvělé ceny sehnat ve Freeportu ve freeshop.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip