Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Řada péče o tělo, která vás zanese do Sevilly, Marrakeche či na Borneo

Řada péče o tělo, která vás zanese do Sevilly, Marrakeche či na Borneo

Redakce Babinet

Většina z nás se ráda obklopuje příjemnými vůněmi. Oriflame přináší nový koncept tělové kosmetiky, řadu DISCOVER, která jak název napovídá, zve k objevování. Objevování vůní typických pro vzdálené kouty světa.

Nová řada tělové kosmetiky Discover je tady pro všechny, kdo milují cestování, objevování nových zážitků a inspiraci v podobě vůní a příběhů multikulturního světa. Svět Discover je plný barev a dobrodružství. Zaplaví vás energií, svěžestí a kouzlem vzdálených zemí.

Všechny přípravky z řady Discover mají vyrovnané pH, bohatou pěnu a skvěle se hodí pro každodenní použití pro celou rodinu.

Vychutnejte si záři iberského slunce

Město plné ozvěn flamenca z kytarových strun, vůně zahrad a šumění pomerančovníků kolem starobylých paláců... Takovou atmosféru vám navodí žlutá řada Discovrer, která obsahuje citrusový abrazivní gel, sprchový gel a mýdlo.

Obklopí vás omamná atmosféra Maroka

Fantastickou přehlídku barev na tržišti provází vůně koření a hřebíčku, promíchaná s hypnotizujícími melodiemi zaklínačů hadů... Atmosféru pravého afrického bazaru pocítíte s červenou řadou Discover, ve které naleznete tekuté mýdlo, sprchový gel a tuhé mýdlo.

Vychutnejte si kouzlo exotických tropických deštných pralesů

Vrcholky hor vystupují z masy neprostupné džungle, listnaté liány kvetou jako o závod, srdce dobrodruhů jsou neklidná... taková je tyrkysová řada Discover, která obsahuje tekuté mýdlo, sprchový gel a tuhé mýdlo.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě tělové kosmetiky Discover a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip