Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Velká rodina ve velkém stylu

Velká rodina ve velkém stylu

Redakce Babinet

Od dubna je na českém trhu k dostání populární anglická značka kočárků iCandy. Značka se stala hitem především díky svému unikátnímu systému, kdy na jednu konstrukci kočárku můžete připevnit až 20 kombinací korbiček pro nejmenší miminka, sedátek pro starší miminka nebo dětských autosedaček v závislosti na tom, zda máte jedno dítě, dvojčátka nebo 2 děti narozené brzy po sobě. Tento způsob (systém) navíc umožňuje volný pohyb rodičům dvojčátek nebo dvou dětí s malým věkovým rozdílem bez kompromisu na design.

Značka iCandy je anglickým rodinným byznysem datovaným od roku 1930. iCandy se zaměřuje na rodiče, kteří vyžadují něco speciálního, odlišného a něco co zaujme. Filosofie značky je – bezpečnost, inovace, design a funkčnost. „Značka iCandy představuje naprostou revoluci především pro rodiny s vícero malými dětmi. S iCandy nemusí například žádná maminka dvojčátek již řešit neustálý problém, že by s kočárkem někde neprojela“, řekla Michaela Vlčková, jejíž firma La Marque je výhradním dovozcem kočárků iCandy do České republiky a na Slovensko.

Nabídka iCandy zahrnuje 3 „ovocné“ řady – Cherry, Apple a Pear.

Třešnička – Moderní styl na kolečkách

Řada Cherry je určena rodičům s jedním miminkem. Na jednu konstrukci kočárku lze nasadit jak korbičku, tak autosedačku Maxi Cosi, která je prodávána separátně. V 6 měsících věku děťátka mohou rodiče nasadit na konstrukci sedátko, které má výhodu volby oboustranného nasazení – buď ve směru jízdy nebo proti. Tato moderní čtyřkolka je v nabídce buď ve výraznější červeno-černé nebo jemnější krémové (fudge) barvě.

Jablíčko – Kočárek pro různé nálady každého dne

Řada Apple představuje flexibilní a maximálně komfortní řešení pro každou maminku. Jdete s vaším miminkem jen na procházku? Pak můžete zvolit řešení se čtyřmi kolečky, které vám umožní pohodlný a stabilní pohyb s vaším děťátkem. Nebo máte náladu na sportovnější náplň dne? S iCandy Apple se nemusíte omezovat, stačí vyměnit dvě přední kolečka za jedno a můžete vyrazit na oblíbený jogging nebo brusle. „Největší výhodou řady Apple je jeho obrovská flexibilita nejenom pro rodiny s jedním miminkem. Ale kočárek lze využít i do budoucnosti, kdy do rodiny přibude další bráška nebo sestřička. Stačí jen zakoupit speciální držáky a na konstrukci kočárku lze ke stávajícímu sedátku-sporťáku nasadit další jednotku – ať už to je autosedačka, hluboká korbička nebo další sedátko pro starší miminka“, sdělila Michaela Vlčková.

Hruška – neomezený pohyb se 2 dětmi

Řada Pear je vlastně upgradem řady Apple. Stačí speciální konvertor a z kočárku pro jedno miminko je rázem pohodlný kočárek buď pro dvojčátka nebo 2 děti s malým věkovým rozdílem. „Rození miminek zažívá nyní velký boom. Je mnoho maminek, které mateřství odkládaly na pozdější dobu, a proto si přejí mít děti brzy po sobě. Tento scénář s sebou často nese problém, kam s prvním děťátkem, které ještě nevydrží dlouho chodit, když už vozíme druhé. Upgrade z řady Apple na Pear přináší flexibilní a pohodlné řešení“, zdůrazňuje přednosti značky iCandy Michaela Vlčková. V případě narození dvojčátek lze na konstrukci kočárku nasadit také 2 stejné jednotky – autosedačky, korbičky a sedátka. „Existuje dohromady 20 kombinací, jak lze kočárek Pear využít. Od 2 autosedaček, 2 korbiček, 2 sedátek až po různé kombinace, jako jsou například autosedačka a sedátko nebo korbička a sedátko“, doplňuje paní Vlčková.

Apple a Pear nabízí korbičky v základní černé barvě. Do korbičky je možné zakoupit fusak v šesti barevných odstínech – od růžové, červené, béžové, modré, žluté, černé až po zelenou. Sedátka pro starší miminka mají základní spodní barvu černou s vnitřní částí volitelnou mezi výše zmíněnými barvami.

Kočárky iCandy jsou k dostání u vybraných specializovaných prodejců kočárků. Info o cenách je k dostání vždy v konkrétní prodejně.

LA MARQUE s.r.o.

Tůmova 475/10

150 00 Praha5

office@lamarque.cz

tel.: 257 221 446-8

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

mala_agnes
30.9.2013 15:20

iCandy můžu jenom doporučit ... teď už je na výběr víc druhů. My si vybrali iCandy peach, tu novou tmavě zelenou a je výborný http://www.trendybaby.cz/zbozi/ICA820IC/broskev-jogger-kocarek-zeleny-avocado.html Původně jsem tedy chtěla čtyřkolku, ale ta barva mne dostala a vůbec je to jeden z nejkvalitnějších kočárů, co se tu dají koupit. Krásně lehounký a designově parádní. Žádný polský tank. Manžel nebyl zprvu volbou nadšený (přišlo mu to drahé), ale teď na něj nedá dopustit a sám říká, že jsme koupili fakt dobře :)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip