Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Men´s Challenge ’09 zná svého vítěze!

Men´s Challenge ’09 zná svého vítěze!

Hana Kasalová

Jaká je vaše challenge neboli výzva? Vyhrát Jackpot, zdolat nejvyšší horu světa nebo sníst nejvíce ovocných knedlíků? Každý to máme jinak a to je fajn. Skrze přání, zážitky a zkušenosti druhých se dozvíme nejenom více o nich samých, ale také se můžeme inspirovat.

Vyhlášení vítěze druhého ročníku soutěže pro opravdové muže Men´s Challenge ´09.

Vítězem se stal Robin Polden z Prahy a získal tak luxusní automobil Mercedes GLK 320 CDI 4M, který převzal z rukou Tomáše Krause, skicrossového šampiona a tváře letošního ročníku. Ve finále, které se konalo ve dnech 17.-19. dubna 2009 na Islandu, byl Robin Polden úspěšnější než jeho dva protivníci.

„Musím konstatovat, že finále bylo poměrně náročné nejen po stránce fyzické, ale i po psychické, což bylo dáno především skutečností, že o celkovém vítězi rozhodla až poslední disciplína. Oba soupeři měli natrénováno a nic mi, lidově řečeno, nedarovali. Nicméně zvolená taktika a samozřejmě nezbytné štěstí mi nakonec přinesly vítězství. A doufám, že zasloužené. Nic z toho by se však nepodařilo, kdybych nezískal potřebné množství hlasů, za které tímto všem, kteří mi je poslali, děkuji,“ řekl spokojený vítěz Robin Polden na tiskové konferenci v restauraci Hergetova Cihelna.

Vytrvalost, sílu, chytrost a psychické schopnosti finalistů letos prověřily tři náročné disciplíny. Každý z těchto odvážných mužů měl za úkol poradit si s extrémními přírodními podmínkami islandské přírody v závodu na sněžných skútrech, zvládnout turnaj v netradičním sněžném golfu a prokázat jistou ruku u zeleného plátna při pool billiardu. Každá disciplína byla bodově ohodnocena a nejvyšší součet dosažených bodů rozhodl o vítězi. Určitě si umíte představit, že se jedná o skutečnou výzvu! Nezbytný adrenalin si také přijde na své. Upřímně řečeno, moje výzva má úplně jinou podobu a možná právě proto účastníky této soutěže ze srdce obdivuji.

Soutěž Men´s Challenge ’09, organizovaná společností Procter & Gamble pod záštitou značek Old Spice, Head Shoulders, Gillette Fusion, Braun, Oral-B a Duracell, navázala na úspěšný první ročník, jehož vítězem se stal Michal Dytrt z Prahy. Všichni, kdo měli letos odvahu a chuť prokázat, co v nich je, se mohli do soutěže přihlásit v období od 1. ledna do 15. února 2009 vytvořením svého soutěžního profilu na internetové stránce www.mens-challenge.cz. První hlasovací období, kdy mohla veřejnost zasílat hlasy svým favoritům, probíhalo od 10. ledna do 15. února 2009 a hlasovalo se formou SMS. Do semifinále postoupila desítka nejúspěšnějších, která v dalším kole usilovala o účast ve  finále. Jména trojice nejúspěšnějších byla vyhlášena 20. března 2009.

I hlasující letos mohli vyhrát atraktivní ceny!

Každý, kdo poslal prostřednictvím SMS hlas svému favoritovi, měl šanci získat v průběhu hlasovacího období hodnotné ceny od značek portfolia společnosti Procter & Gamble. Navíc na jednoho šťastného výherce čeká hlavní cena, kterou je sportovní vůz Peugeot 207 CC.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip