Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hrajte o balíček sluneční kosmetiky SOL od Oriflame

Hrajte o balíček sluneční kosmetiky SOL od Oriflame

Redakce Babinet

Asi každého z nás těší skutečnost, že léto se neodvratně blíží a s ním doba dovolených, prázdnin, lenošení i aktivního odpočinku a hlavně sluníčka a jeho hřejivých paprsků. Krom jejich blahodárných účinků na psychiku i zdraví, bychom neměli zapomínat i na jejich odvrácenou tvář – negativní vliv na naši pokožku. O tom, že je třeba pokožku před ultra fialovými paprsky UVA a UVB paprsky chránit asi není třeba diskutovat.

UVA paprsky pronikají hlouběji do kůže a nezpůsobují klasické spáleniny, ty mají na svědomí UVB paprsky. Nicméně obě spektra ultrafialového záření mají negativní vliv na pokožku, protože UVA paprsky mohou poškozovat DNA v našich kožních buňkách, způsobovat rakovinu kůže a její stárnutí.

Na 3 z vás čeká balíček s extra lehkým sprejem na opalování SOL Family SPF 15 a barevným sprejem na opalování pro děti SPF 25 v hodnotě 738 Kč!

Jako nejvhodnější ochrana proti těmto negativním vlivům slunce je používání opalovacích přípravků s ochrannými faktorky – SPF (Sun Protection Factor). Hodnota faktoru nám udává, jak dlouho můžete zůstat na slunci aniž byste se opálili. Například SPF 15 poskytuje naší pokožce 15x delší ochranu než by měla bez ochranného přípravku s tímto faktorem. Když máte světlou pleť, zčervená cca po 10 minutách na slunci. Ale pokud užijete ochranný prostředek s faktorem 15 bude pokožce trvat 150 minut (15 SPF x 10 min) než začne červenat.

Nicméně neznamená to, že by se vaše pokožka neopálila vůbec. SPF nám pouze prodlužuje bezpečné slunění. Takže vyšší číslo SPF neznamená vyšší ochranu, ale prodlužuje dobru slunění.

Oriflame, právě včas přichází s novou řadou SOL přípravků, které chrání před sluncem vaši pokožku. Nyní mají 3 z vás možnost vyhrát balíček s extra lehkým sprejem na opalování SOL Family SPF 15 a barevným sprejem na opalování pro děti SPF 25 v hodnotě 738 Kč.

Soutěž začíná 15.5. a trvá do 30.5.2009. Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě sluneční kosmetiky SOL a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

GRATULUJEME!

Marie Landová - Lovosice, Marie Adeltová - Bříza, Pavla Bartáková - Veselí nad Lužnicí

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip