Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Soutěž TOPasistentka ČR 2009 odstartovala!

Soutěž TOPasistentka ČR 2009 odstartovala!

Redakce Babinet

1. ročník celostátní soutěže TOPasistentka ČR pro rok 2009, který vyvrcholí finálovým večerem v listopadu letošního roku, byl k 5. únoru oficiálně odstartován! Soutěž je určena pro všechny ženy i muže starší 18-ti let s nejméně roční praxí na některé z pozic ve firemní správě na území ČR. Nabízíme tak zároveň unikátní příležitost všem schopným pracovníkům podpořit dobré jméno svého zaměstnavatele a zvýšit svou hodnotu na trhu práce. A vítěz soutěže se samozřejmě může těšit na řadu lákavých cen!

Pořadatelem soutěže je APA – Asociace Profesionálů v Administrativě ve spolupráci s portálem www.asistentka.cz. Prezident APA, Jan Poledník, objasňuje hlavní myšlenky zrození soutěže: „Vyhlášením TOPasistentky roku 2009 si klademe za cíl ocenit významné osobnosti pracující v administrativě, prezentovat jejich výsledky široké veřejnosti a především poukázat na jejich úlohu ve firemní struktuře a neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele.“

Všichni účastníci finále obdrží kromě mnoha věcných cen také prestižní certifikát, na vítěze soutěže čeká navíc překvapení v podobě opravdu atraktivní hlavní ceny. Při přípravě soutěže byl kladen důraz především na prověření opravdových kvalit všech soutěžících, s ohledem na jejich pracovní vytíženost byl při koncepci soutěže kladen důraz na její časovou nenáročnost. „Soutěžit se bude v několika kolech, přičemž první dvě výběrová kola proběhnou online. Finálový večer s vyhlášením výsledků soutěže pak proběhne v hotelu Diplomat za hojné účasti médií,“ dodává Jan Poledník. V porotě zasedne řada předních i zahraničních odborníků na oblast lidských zdrojů, zástupci prezidia Asociace Profesionálů v Administrativě o.s., manageři nadnárodních společností, psychologové i celebrity z oblasti životního stylu a image. Prezidentkou soutěže je paní Eliška Hašková-Coolidge, která byla 18 let asistentkou pěti amerických prezidentů, působila také jako zástupce velvyslance USA v Organizaci amerických států a může se tak se soutěžícími podělit o řadu cenných zkušeností a předat jim spoustu praktických rad.

Do soutěže můžete své zaměstnance či kamarády přihlásit na stránkách APA, www.topasistentka.cz, nejpozději však do 31. 5. 2009. Vstupte s námi do světa profesionálů a pošlete přihlášku ještě dnes!

Více informací, včetně elektronické přihlášky, naleznete na www.topasistentka.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip