Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Novinka na trhu: Nadchne především děti

Novinka na trhu: Nadchne především děti

Redakce Babinet

Krémy Rio Mare Paté si našly stálé místo na stolech spotřebitelů, kteří se zaměřují na moderní trendy stravování. Krémy Rio Mare Paté totiž hravě vyřeší rychlou svačinku, občerstvení na party, vybavení na piknik nebo výlet! Originální balení a zdobicí uzávěr přispívají k oblíbenosti Paté rovněž mezi konzumenty nižších věkových skupin. Právě pro děti a mládež je určena novinka, která rozšiřuje portfolio rybích krémů Paté o novou variantu: Tuňákový krém Rio Mare Paté s kečupem.

„Značka Rio Mare chce tentokrát motivovat děti, aby si s Paté jídlo samy připravily a nakonec si na něm také pochutnaly. Je všeobecně známo, že naše děti nedají na kečup dopustit, a tak jim chceme dopřát jejich oblíbenou pochoutku, kterou jako hlavní ingredience doplňuje jemný tuňák. To ocení zejména rodiče, protože ryby na jídelníčcích dětí stále výrazně scházejí, přestože jejich pozitivní zdravotní přínos pro lidský organizmus je nesporný. Tuňákový krém Rio Mare Paté s kečupem rozšiřuje řadu rybích krémů Rio Mare Paté na čtyři varianty kvalitních pomazánek ideálních pro rychlou, bezproblémovou a kreativní přípravu snídaní, svačin, lehkých večeří či delikates studené kuchyně," říká Michaela Rudyková, brand manažerka značky Rio Mare. „Praktické balení a komfortnost použití krémů Rio Mare Paté tak může skvěle posloužit jako trendová výbava každého školáka,"dodává Michaela Rudyková.

Zatímco maminky si Rio Mare Paté oblíbily díky vysokému obsahu kvalitního rybího masa (minimálně 42%) a absenci konzervačních látek, děti a mládež na rybích krémech Paté baví, že jsou baleny v praktických tubách, které umožňují rychlou a bezproblémovou konzumaci kdykoliv a kdekoliv s možností kreativního použití díky speciálnímu aplikátoru ve tvaru hvězdičky. S ním lze na pečivu nebo zelenině vytvářet různé obrazce či nápisy. Důležitým plusem je i absence nepopulárního rybího aroma, které může některým dětem vadit. Rio Mare Paté s kečupem představuje nutričně vyvážený rybí pokrm, s nímž si vaše děti užijí zábavu i dobrou chuť.

Kompletní řada krémů Rio Mare Paté

Prémiová značka Rio Mare garantuje vysokou kvalitu rybího masa i všech dalších použitých ingrediencí. Krémy Rio Mare Paté jsou zdravější alternativou běžných masových paštik, které zpravidla obsahují vysoké procento tuku a konzervantů. Značka Rio Mare nyní dodává na trh krémy Rio Mare Paté ve čtyřech variantách - Tuňákový krém, Lososový krém, Tuňákový krém s feferonkou a Tuňákový krém s kečupem. Všechny tyto výrobky jsou baleny po 100 gramech, doporučená cena jednoho balení je 64,90 Kč a jsou v prodeji v široké obchodní síti.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz