Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Přírodní tajemství východní medicíny proti zimním chmurám

Přírodní tajemství východní medicíny proti zimním chmurám

Také bojujete s chmurnou zimou? Čelíte stresu, nedostatkům koncentrace, negativním emocím… prostě celému tomu zimnímu splínu? Věřte nebo ne, ale s tím vším může pomoci jedna bylina jménem Brahmi. Tradiční východní medicína ji zná již tisíce let, Číňané jí přezdívají zázračný elixír mládí a nám se nyní dostává velice pohodlně, nasušená a připravená v kapslích Brahmi od Organic India.

Brahmi je na pohled drobná bylinka, v našem těle ale dokáže opravdové divy. Její výtažky podporují vitalitu, pozitivně působí proti mentálnímu stresu, u deprese, strachu, negativních emocí a nedostatku koncentrace a k tomu příznivě ovlivňuje paměť. Staří Číňané z ní každý den ujídali lístečky a dokonce ji brali i jako přísadu do kuchyně. Dnes to máme o něco jednodušší. Celá rostlinka Brahmi je nasušená v kapslích z rostlinné celulózy.

Vaše babička určitě neměla o civilizačních chorobách ani ponětí a volné radikály ji ani v nejmenším nemusely trápit. Časy se ale mění a stres a shon se zvyšují rychleji, než si na ně lidské tělo dokáže navyknout. Nejvíce trpí naše nervová soustava. Její buňky jsou dennodenně napadány škodlivými volnými radikály, které v těle vznikají jako odpadní produkt metabolismu. A my se tak potápíme do duševní a psychické nerovnováhy, ze které se jen těžko uniká. Proto je třeba tělu podat pomocnou ruku.

První cestu, kterou se vydává většina z nás, jsou syntetické léky. Ty by měly přinést okamžité výsledky, bohužel to ale často není tak jednoduché. Tělo si z nich nedokáže vybírat a tak je zkonzumuje všechny, v podstatě jako drogu. Naše očekávání pak mohou být na hony vzdálená tomu, co na sobě ve skutečnosti sami pozorujeme. Najít správnou dávku není jen tak.

Naštěstí existuje druhá možnost. Pustit do boje se stresem přírodní bylinku Brahmi. „Tělo zpracovává látky přesně tak, jak samo právě potřebuje. Z bylin a potravin si vezme jen takovou dávku, která je pro něj v dané chvíli nejlepší,“ vysvětluje MUDr. David Frej, uznávaný odborník na regeneraci a detoxikaci organismu. To znamená přímou cestu k duševní rovnováze bez výkyvů způsobených syntetiky. „Účinné složky z Brahmi působí přímo na nervové buňky. Pomáhají jim v obnově a posilňují je proti dalšímu poškození,“ doplňuje MUDr. Frej. Se zdravějším a silnějším nervovým systémem budete i vy lépe čelit stresu a špatným náladám a s nově nabranou vitalitou překonáte všechny nástrahy chmurné zimy.

Účinky regenerovaných buněk na duševní a psychickou rovnováhu je obvykle možné pozorovat již po třech měsících. Je tedy zřejmé, že nejde o žádné jednorázové řešení, které by rozhodilo vaše tělo z rovnováhy. S Brahmi postupujete přirozenou cestou a odměnou za vaší vytrvalost jsou dlouhodobé účinky a silný nervový systém.

Brahmi od Organic India je čistý bioprodukt. Neobsahuje žádné konzervanty ani extrakty, ale pouze celé byliny se všemi svými účinnými látkami. Jeho bio kvalitu dokládá mimo jiné evropský certifikát organické kvality EKOCERT, udělovaný jen produktům, které projdou přísnou kontrolou jeho inspekce, a označení pro organický produkt v České republice.

Brahmi od Organic India je k dostání ve vybraných prodejnách zdravé výživy a na www.eccevita.cz za cenu 219,- Kč.

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

Obsah balení: 60 vegetariánských kapslí.

Organic India – Společnost Organic India je výrobcem široké řady přírodních produktů nejvyšší kvality. Všechny přípravky jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Výhradním dovozcem výrobků Organic India pro Českou republiku je MUDr. David Frej.

Výčet certifikátů: ISO 9001 : 2000 – celosvětový certifikát kvality, EKOCERT – evropský certifikát organické kvality, GMP – správná výrobní praxe, USDA Organic – certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě, SGS Organic – švýcarský certifikát organické kvality, Skal EKO quality – certifikát pro organicky pěstované a zpracovávané plodiny a byliny, SQF – bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – splněné normy od společností USDA (Americké ministerstvo zemědělství).

MUDr. David Frej – lékař, věnuje se ájurvédské medicíně, detoxikaci a regeneraci organismu a výživě. Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení. Na stáži v Londýně se rozhodl studovat ájurvédskou medicínu, celosvětově uznaný léčebný a preventivní medicínský systém. Ájurvédu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku u dr. Vasanta Lada, jednoho z největších ájurvédských odborníků, v Rakousku a v indické Puně na klinice ájurvédské medicíny. Ve své praxi se zabývá léčbou nemocí a obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Přednáší o výživě a Ájurvédě. Je hostem rozhlasových pořadů a pravidelně přispívá do časopisu Regenerace, Vitalita a dalších periodik. Překládá knihy o výživě.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz