Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Darujte čokoládový přípitek s lahví ORION MODRÉ Z NEBE

Darujte čokoládový přípitek s lahví ORION MODRÉ Z NEBE

Redakce Babinet

K Vánocům patří rodina a kapr, k Silvestru přátelé a šampaňské! A abyste se s tím druhým nemuseli omezovat, připravil ORION speciální silvestrovskou edici ORION MODRÉ Z NEBE láhev. Od láhve sektu je téměř k nerozeznání, ovšem místo alkoholu je až po hrdlo naplněná vybranými bonbony z mléčné, hořké a bílé čokolády. Můžete si ji nechat na půlnoc, ale můžete ji „bouchnout“ i mnohem dřív. Po těchto bublinkách vás totiž hlava zaručeně bolet nebude.

ORION MODRÉ Z NEBE láhev (208 g) – Vícedruhový dezert z mléčné, hořké a bílé čokolády, doporučená maloobchodní cena: 159 Kč.

Darujte novoroční čokoládové oslavy s ohňostrojem ORION MODRÉ Z NEBE

Při vítání nového roku se už nemusíte bát zapalování ohňostrojů. Svůj ohňostroj můžete dokonce i sníst! Letošní silvestrovskou novinkou je ORION MODRÉ Z NEBE čokoládový ohňostroj. Stačí ho správně otevřít a do vzduchu vyletí lesklé modré bonbony a snesou se barevné konfety. Není třeba dodávat, že o „úklid“ už se starat nemusíte. Létající bonbony z mléčné, hořké a bílé čokolády ORION MODRÉ Z NEBE zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Šťastný Nový rok!

ORION MODRÉ Z NEBE čokoládový ohňostroj (110 g) – Vícedruhový dezert z mléčné, hořké a bílé čokolády, doporučená maloobchodní cena: 149 Kč.

UPOZORNĚNÍ: Před otevřením si pozorně přečtěte návod na obale.

O společnosti Nestlé

Nestlé, mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku, vstoupila do české výroby cukrovinek jako strategický investor počátkem 90. let 20. století. Jeho investice od té doby přesáhly 5 miliard Kč. V České republice Nestlé vyrábí čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami jako je ORION, ORION MODRÉ Z NEBE, ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Nestlé uvádí na český trh značkové potraviny pod mezinárodním značkami - tyčinky KIT KAT, instantní kávu NESCAFÉ, kulinářské výrobky MAGGI, kojeneckou výživu NESTLÉ, a potravu pro domácí zvířata PURINA, FRISKIES a DARLING. Prostřednictvím společnosti Nestlé zmrzlina spol. s r. o. si spotřebitelé mohou vychutnat zmrzliny pod značkou NESTLÉ, jako je MANHATTAN, EXTREME a mnohé další. Snídaňové cereálie NESTLÉ jako FITNESS nebo NESQUIK uvádí na trh společnost Cereal Partners Czech Republic, společný podnik Nestlé a General Mills.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz