Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Doporučujeme: Originální doplňky do interiéru

Doporučujeme: Originální doplňky do interiéru

Redakce Babinet

Milé dámy, toužíte po originálním a zároveň praktickém doplňku do vaší domácnosti? Pořiďte si květináče Lechuza, které jsou nejen skvělým doplňkem do interiéru, ale i tím nejlepším co můžete pro své kytky a kytičky udělat.

Kromě krásných barev a tvarů je jejich hlavní předností pečlivě a chytře vymyšlený systém pěstování a zavlažování. Díky spodnímu zavlažování funguje v květináči vodní koloběh jako v přírodě, rostliny tedy nejsou přemokřené a přitom lze rostlinu zásobit vodou na několik týdnů dopředu. Navíc ryska stavu vody Vás upozorní kdy rostlinu zalít (tu mají všechny typy květináčů kromě nejmenšího květináče Mini - Cubi).

Více o těchto květináčích najdete na stránkách www.e-inspiro.cz , výjimečný a elegantní obchod InSpiro dále nabízí moderní nábytek, originální osvětlení, nápadité bytové doplňky od desítek evropských dodavatelů a představuje vlastní kolekci doplňků a nábytku z masivního dřeva, to vše za zajímavé ceny.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z Vás vyhrají květináč Mini – Cubi v bílé barvě.

Soutěžní otázka:

V kolika barvách se vyrábějí květináče Mini-Cubi?

(Nápovědu najdete na stránkách www.e-inspiro.cz )

Soutěž začíná 10.4. a trvá do 25.4.2008. Odpovědi zasílejte na souteze@babinet.cz

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz