Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Hubneme do plavek: Soutěžte o nový produkt na hubnutí!

Hubneme do plavek: Soutěžte o nový produkt na hubnutí!

Redakce Babinet

Milé dámy, víte že více než miliarda dospělých na celém světě trpí obezitou? Jsou tak vystaveni většímu riziku vzniku kardiovaskulárních chorob, cukrovky a řady jiných chronických poruch. Mnozí věří, že by užívání přírodních doplňků stravy mohlo pomoci v boji proti obezitě. Mezi doplňky stravy určené ke snížení hmotnosti se řadí i takzvané „blokátory škrobu“, které podporují snížení hmotnosti tím, že omezují štěpení komplexních sacharidů. Snižují nebo alespoň zpomalují tak vstřebávání kalorií ze sacharidů a dodávají dolnímu zažívacímu a trávicímu traktu odolné škroby. Jedním z takovýchto „blokátorů“ je výrobek Xtreme Trim Phase 2, obsahující jedinečnou, nestimulační, 100% přírodní, nutriční složku Phase 2 získávanou z velkých bílých fazolí. Phase 2 byla klinicky a vědecky testována na neutralizaci škrobu nacházejícího se v oblíbených jídlech, jakými jsou například brambory, chléb, těstoviny, rýže, kukuřice a sušenky.

Xtreme Trim Phase 2 je považován za dočasný „neutralizátor“ alfa-amylázy, enzymu štěpícího škroby. Přípravek očasně „neutralizuje“ enzym, a díky tomu může škrob obsažený ve stravě projít zažívacím ústrojím nestráven, např. jako vláknina. Díky skutečnosti, že Xtreme Trim Phase 2 zůstává v oblasti traktu, není vstřebáván do krevního oběhu a neovlivňuje tak tělesné orgány. Všechny studie, prováděné na lidech potvrdily, že přípravek nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky.

Přípravek XTREME TRIM™ obsahuje novou, patentovanou substanci Phase 2® získanou z fazolu obecného bílého (Phaseolus vulgaris). Tato substance dokáže zpomalit trávení a vstřebávání škrobů u energeticky bohatých sacharidů obsažených v bramborách, pečivu, těstovinách, rýži, kukuřici a sušenkách. Phase 2® účinně blokuje trávicí enzym amylázu, čímž zabraňuje trávení škrobů. Škroby pak pouze prochází zažívacím ústrojím bez přeměny na glukózu a následně na tuk. Výsledkem působení Phase 2® je pokles příjmu kalorií, který příznivě ovlivňuje tělesnou hmotnost.

Hlavní účinek:

přispívá ke zpomalení trávení a vstřebávání škrobů ze stravy

Doporučení:

XTREME TRIM™ PHASE 2® je vhodné kombinovat s redukční dietou a pravidelným cvičením.

Orientační cena na lékárně:

30 tablet - Kč 441,00

60 tablet – Kč 705,00

Milé dámy, odpovězte správně na naší soutěžní otázku a 4 z vás vyhrají jedno balení Xtreme Trim Phase 2!

Soutěžní otázka:

Jaký je hlavní účinek Xtreme Trim Phase 2?

(Nápovědu hledejte v textu)

Soutěž začíná 9.4. a trvá do 23.4.2008. Odpovědi zasílejte na souteze@babinet.cz

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Gratiulujeme!!

Jana Petrová - Nová Hradečná, Bartolomějová Monika - Praha, Lenka Odrášková - Adolfovice, Lenka Frňková - Náchod

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz