Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Knihy: Novinky z nakladatelství Egmont

Knihy: Novinky z nakladatelství Egmont

Redakce Babinet

Medvídek Pú. Moje první knížka

Disney

Nová knížka o prvním roce miminka doplněná milými ilustracemi Medvídka Pú a jeho kamarádů.

Rozměr:240x255 mm, vázané.

Medvídek Pú. Moje první knížka

Disney

Nová knížka o prvním roce miminka doplněná milými ilustracemi Medvídka Pú a jeho kamarádů.

Rozměr:240x255 mm, vázané.

Jasmína a Rádžovy trampoty s opičkou

Disney

Jednoho dne najdou Jasmína s Rádžou v královské zahradě malou opičku. Jasmína ji vezme do paláce a postará se o to, aby jí nic nechybělo. Rádžovi se taková přehnaná péče o cizí opičku vůbec nelíbí a dělá všechno pro to, aby měl Jasmínu zase jen sám pro sebe.

Rozměr:237x237 mm, vázané.

Ariela a delfín Filip

Disney

Ariel objeví v moři nádherný perlový náhrdelník, který chce dát své sestře Alaně k narozeninám. Ale než ho donese domů, málem o něj přijde kvůli hravému mladému delfínovi. Kdo by se mohl Ariel divit, kdyby se na delfína rozzlobila? Jenže Ariel má dobré srdce a dlouho se zlobit nedovede. A že odpouštět se vyplácí, to Ariel pozná ještě ten samý den: delfín totiž pomůže jí i jejím sestrám, když se ocitnou v hrozném nebezpezpečí!

Rozměr:237x273, vázané.

Panenská růže

Lene Møller Jørgensen

Na bleším trhu v Heatherfieldu si Cornelia koupí obrázek jakéhosi ponurého města. Když však k obrázku přičichne, ucítí příjemnou vůni růží a rozkvetlé letní louky.

Zanedlouho poté se Cornelia od Věštce dozví o městě Fanu, které může vzkvétat, jen pokud neuvadne jeho symbol Panenská růže. Z magické květiny však už opadl první list. To je začátek konce, proto byla Cornelia spolu s ostatními Strážkyněmi povolána na pomoc. Netuší však, co ji ve Fanu čeká!

Rozměr:120x180 mm, brožované.

Lucky Luke 13. Psychoterapie Daltonových

Goscinny-Morris

Na severoamerický kontinent zavítá návštěva až z dalekého Německa – profesor von Himbeergeist. Tento neobyčejný člověk hodlá dokázat, že všechny zločince lze vyléčit. A tak ho Lucky Luke doprovází do vězení, v němž pykají za své zločiny i bratři Daltonovi. Ačkoli Lucky Luke v úspěch psychoterapie profesora von Himbeergeista nevěří, sezení s bratry Daltonovými přinese překvapující výsledky…

Rozměr:215x285mm, brožované.

Asterix a Caesarův vavřínový věnec VIII.

Goscinny-Uderzo

V náladě povznesené dobrým vínem člověk plácne ledacos. Je-li však zároveň náčelníkem jisté vesnice a vsadí-li se o to, že upeče kance na vavřínových listech z Caesarova věnce, nezbývá mu pak nic jiného než vyslat Asterixe a jeho věrného a mohutného přítele Obelixe do Říma a doufat, že se jim Caesarův věnec podaří nějak opatřit.

Rozměr:215x285, brožované.

Asterix u Belgů XXIV.

Goscinny-Uderzo

Cesty po zemích blízkých i vzdálených tentokrát zavály Asterixe k Belgům, mezi nimiž prožije své poslední dobrodruľství napsané Goscinnym.

Rozměr: 215 x185 mm, brožované.

Kuchařka Medvídka Pú

Disney

V této bohatě ilustrované kuchařce najdete spoustu receptů a nápadů, které si můžete vyzkoušet s Púem a jeho kamarády. Knížka je rozdělena do sedmi kapitol, které se věnují přípravě cukrovinek, salátů, toastů, hlavních jídel, dezertů, nápojů a drobností pro chuť, jak říká Pú. Každý recept je popsán krok za krokem názornými obrázky. Proto je tato kniha vhodná pro začínající šéfkuchaře!

Rozměr:205x285 mm, vázané.

Kdo se tu schovává?

Disney

Proč mají zvířata různou barvu? Medvídek Pú se přesvědčí, že k tomu měla příroda velice dobrý důvod. V knížkách z edice Zátiší Medvídka Pú mohou nejmenší čtenáři objevovat svět s kamarády ze Stokorcového lesa: setkávají se s různými projevy počasí nebo se učí poznávat zvířata a rostliny. Na začátku je vždy nějaká příhoda, která je zaujme a dovede k tomu, že se chtějí o dané věci dozvědět co nejvíce. Na konci knihy jsou návody na několik her a praktických pokusů, které mohou děti vyzkoušet společně s rodiči.

Rozměr:193x193 mm, vázané.

Kdo udělal "Hůů"?

Disney

Jak se spolu dorozumívají zvířata? Medvídek Pú zjistí, že ty podivné zvuky, které vydávají, nebo pohyby, které dělají, mají přesný účel. V knížkách z edice Zátiší Medvídka Pú mohou nejmenší čtenáři objevovat svět s kamarády ze Stokorcového lesa: setkávají se s různými projevy počasí nebo se učí poznávat zvířata a rostliny. Na začátku je vždy nějaká příhoda, která je zaujme a dovede k tomu, že se chtějí o dané věci dozvědět co nejvíce. Na konci knihy jsou návody na několik her a praktických pokusů, které mohou děti vyzkoušet společně s rodiči.

Rozměr:193x193mm, vázané.

Pročpak nespíš?

Disney

Co se děje venku v noci? Medvídek Pú zjistí, že v noci se v přírodě pohybuje spousta živočichů, kteří naopak ve dne spí. V knížkách z edice Zátiší Medvídka Pú mohou nejmenší čtenáři objevovat svět s kamarády ze Stokorcového lesa: setkávají se s různými projevy počasí nebo se učí poznávat zvířata a rostliny. Na začátku je vždy nějaká příhoda, která je zaujme a dovede k tomu, že se chtějí o dané věci dozvědět co nejvíce. Na konci knihy jsou návody na několik her a praktických pokusů, které mohou děti vyzkoušet společně s rodiči.

Rozměr:193x193 mm, vázané.

O mašince Tomášovi 2

R. a W. Awdry

Mašinka Tomáš je zase tu se třemi novými příběhy, které ještě neznáte! Přečtěte si, co se mu stalo, když měl poprvé vézt cestující, nebo jak pomohl maąince Jamesovi v nesnázích. A nakonec se na nádraží vrátil Diesel, mašinka, kterou neměl nikdo rád, protože pořád tropila neplechu.

Rozměr 195x265 mm, vázané

O mašince Tomášovi 8

Hu-hůůůů! Užitečné mašinky jsou tu s pěti zbrusu novými příběhy, které zažily na ostrově Sodor. Setkáte se v nich s autobusem Bertiem, s tvrdohlavou mašinkou Daisy, s nabručeným Dieslem, s parním traktorem Trevorem, kterého zachránil místní vikář, a také se supermoderní a elegantní lokomotivou Spencerem. Ten se napřed naparoval, ale nakonec sportovně uznal, že i sodorské mašinky umějí jezdit.

Rozměr:195x265 mm, vázané.

Mašinka Tomáš a jeho přátelé. Velká kniha hádanek

Velká kniha hádanek Mašinky Tomáše je plná zábavných úkolů pro vás!

Kromě doplňovaček, bludišť, písmenovek a domalovánek, je v ní i spousta barevných samolepek, kterými si můžete vyzdobit cokoliv, od bloku na kreslení až po krabičku s pastelkami. A když se podíváte na konec knihy, najdete velký plakát Tomáše a jeho přátel, který si můžete pověsit na stěnu v dětském pokojíčku.

Šťastnou cestu do světa užitečných mašinek a příjemnou zábavu!

Rozměr:210x280 mm, brožované.

Děsivá věda. Nechutně výživné experimenty (příručka)

Nick Arnold

Nedovolí vám doma hrát si s jídlem? Zkuste s ním tedy experimentovat. V této knížce na vás čekají dvě desítky ztřeštěných pokusů, které lze provádět s různými potravinami. Můžete například vytvořit ufonská vejce nebo ochutnat pavouka v aspiku. A kdyby vám ani to nestačilo, můžete vyřešit obrovskou záhadu, proč se v některé tekutině bublinky drží a v jiné ne.

Rozměr:130x182, vázané.

Děsivá věda. Nechvalně proslulé experimenty (příručka)

Nick Arnold

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali slavnými vědci? Vydejte se po stopách svérázných vědeckých průkopníků a uskutečněte dvě desítky neuvěřitelných pokusů, při kterých bude všem kolem vás naskakovat husí kůže! Můžete si například vyrobit umělou krev, podívat se na svět obřím okem nebo namnožit párek odporných krys. A pokud by vám ani to nestačilo, můžete si udělat děsivý kviz a zjistit, jestli z vás vyroste proslulý vědec.

Rozměr:130x182 mm, vázané.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz