Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Spotřebiče: Praktický luxus do každé domácnosti

Spotřebiče: Praktický luxus do každé domácnosti

Redakce Babinet

Novinkou na českém trhu je nerezová volně stojící myčka ADP 6947 IX od společnosti Whirlpool. Elegantní čistý design kombinovaný s unikátními technologiemi pasuje myčku na nezbytnou součást moderní kuchyně. Revoluční technologie Power Clean znamená konec ručního předmývání a drhnutí objemných a silně zašpiněných hrnců.

Podstatou technologie Power Clean je totiž 32 ostřikovacích trysek a speciální prostor ve spodním koši, který zvyšuje kapacitu jedné náplně o celou třetinu, tj. o 6 talířů a 1 hrnec. Je možno mýt různé náplně naráz – sklo, talíře, hrnce, pekáče i pánve. Power Clean funguje bez zvýšené spotřeby vody a příjemným zjištěním je také nízká hlučnost 46 dB.

Myčka ADP 6947 IX je vybavena 6. smyslem MAX. Ten jediným dotykem zajistí dokonalý výsledek, protože nejmodernější senzorový program Senzor+ automaticky přizpůsobí teplotu vody stupni zašpinění nádobí a podle potřeby ji ohřeje od 40 do 70 °C.

Funkce Antibacteria zaručuje odstranění 99,9 % bakterií z nádobí, což se hodí zvláště v domácnostech s malými dětmi či nemocnými lidmi. Průběh mytí se zobrazuje na LCD displeji, je možné využít Multizone – zónové mytí malého množství lehce zašpiněného nádobí v horním koši či intenzivní mytí mastných hrnců a pánví v dolním koši, nebo například tichý noční program Overnight s úrovní hluku pouze do 39 dB. Myčka ADP 6947 IX s technologií Power Clean přináší při nejméně oblíbené práci v kuchyni vyšší komfort, nulovou námahu a významné úspory energie, vody i času.

Myčka nádobí ADP 6947 IX

Rozměry 850 x 597 x 596 mm

Hlavní parametry:

- technologie Power Clean

- LCD displej

- 6. smysl MAX

- spotřeba energie/vody: 1,05 kWh/ 13 l

- energetická třída A

- účinnost mytí/sušení A/A

- hladina hluku 46 dB

- AUTO CLEAN filtr

- elektronický programátor

- 1 Senzor + 6 programů

- Optiflex koš

- elektronické ukazatele nedostatku soli a leštidla

Doporučená cena 20 990 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz