Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  United Colors of Benetton: b.clean

United Colors of Benetton: b.clean

Pocit čistoty, který máme z obřadu koupele a ošetření své pokožky voňavou pěnou, tělovým mlékem a vůní, vždy přinášel i nevysvětlitelné vnitřní uspokojení. Od nepaměti byla koupel obřadem a svůj charakter intimního rituálu si zachovala dodnes -- i my -- stejně jako naši předkové - věnujeme mimořádnou pozornost péči o své tělo, která v sobě skrývá i odpočinek a "očistu" duše. V 13 komnatě koupelny se odehrává víc než jen hygienické omývání -- odpočíváme v ní a čerpáme tu i novou energii a svěžest.

Společnosti UNITED COLORS OF BENETTON se inspirovala při tvorbě své nové řady právě koupelí pojímanou jako rituál a představila novou, zářivě různobarevné vůně doplněné tělovou kosmetikou, kterou souhrnně nazvala b.clean. Základem jsou čisté a dokonalé substance v průsvitných barvách, které z obyčejné koupele udělají mimořádný požitek plný vůně a radosti. Lehce provoněná voda polaská celé vaše tělo, sprchový gel jej jemně očistí, tělové mléko vyživí vaši pleť, zatímco koupelová sůl a tělový peeling ji zpevní a zjemní.

b. clean je k dostání ve čtyřech variantách, mezi kterými můžete volit podle své momentální nálady: fresh (svěží), energy (energizující), soft (jemná) a relax (relaxační)

fresh

Vůně modré barvy osvěžuje, tonizuje, revitalizuje. Je jako ledové kapky z osvěžujícího přílivu. Vůně fresh je citrusový koktejl vůní se šalvějí a rozmarýnou doplněný o dřevité a pižmové tóny.

Hlava: bergamot, mandarinka, grapefruit

Srdce: šalvěj, rozmarýna, levandule, muškát

Základ: cedrové dřevo, santálové dřevo, pižmo

soft

Jemný, něžně smyslný, oranžový soft je jako láskyplné doteky. Čisté a průzračné tóny hlavy v sobě spojují bergamot, mandarinku, vášeň pomerančů s dotekem šťavnaté broskve. Delikátní srdce skrývá květinové tóny jasmínu, kosatce a pivoňky, které se mísí se špetkou zázvoru. Základ voní santálem, cedrem, květy vanilky a pižmem.

Hlava: sevillský pomeranč, broskev, mandarinka, bergamot

Srdce: kosatec, jasmín, pivoňka, zázvor

Základ: cedrové dřevo, santálové dřevo, květ vanilky, pižmo

energy

Elektrizující, jiskřící, vzrušující zelená vůně probouzející smysly. Jako první rozvlní vzduch citrusové tóny grapefruitu a mandarinky, které se smísí s angreštem a zelenými lístky. Následuje srdce plné živých květinových tónů jasmínu, bramboříku a konvalinky zdůrazněné neobyčejným dotekem rebarbory. Tečku v základu dodávají santál, ambra a pižmo, z nichž energy čerpá na své mimořádné síle.

Hlava: angrešt, mandarinka, grapefruit, zelené lístky

Srdce: jasmín, brambořík, konvalinka, rebarbora

Základ: ambra, santálové dřevo, pižmo

relax

Vůně fialové relax je zklidňující a konejšivá. Svěžest bergamotu se v hlavě dotýká něžných tónů mandarinky a srdce voní bazalkou sladěnou s orientálními dřevy, kadidlem, vanilkou a pižmem.

Hlava: bergamot, mandarinka, citron

Srdce: bazalka, levandule, muškát

Základ: cedrové dřevo, santálové dřevo, kadidlo, vanilka, pižmo

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip