Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Výuka angličtiny: Snadněji už to nejde!

Výuka angličtiny: Snadněji už to nejde!

Redakce Babinet

ENTER - CENTRUM CIZÍCH JAZYKŮ jako prestižní jazyková škola s akreditací jednoletého studia angličtiny a člen Asociace Cambridgeských škol provozuje již druhým rokem unikátní portál online vzdělávání především v angličtině a to www.studiumONLINE.cz.

Vedle nabídky učebnic pro samouky, slovníků a doplňkových materiálů ke studiu, se portál zaměřuje především na e-mailové kurzy, SMS kurzy, klasický e-learning, přímou online výuku s lektorem po internetu, ale i dálkové studium jazyků a online magazín eFRESH.

Portál je Vám připraven namixovat Vámi vybrané kurzy v rámci výhodného členství, kdy hradíte kurzy měsíčně za velice výhodných podmínek. Nebo si jen předplatíte Vámi vybraný kurz na vybrané období z nabídky. Mezi nejoblíbenější patří kurzy anglických poslechů, písniček nebo frázových sloves.

Předností studia s naším portálem je zázemí renomované jazykové školy, dlouholeté zkušenosti všech našich lektorů a znalost potřeby našich studentů. S naším portálem máte absolutní svobodu studia, kdykoliv a kdekoliv chcete. Učte se například s notebookem na zahradě. Stáhněte si poslechové lekce do mp3 přehrávače a učte se poslechem při cestě do práce.

Fantazii se meze nekladou...Studium s naším portálem je hravé, moderní, efektivní a online!

Podívejte se do rubriky DÁREK-SOUTĚŽ!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip