Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Pro labužníky: Rozpustí se v ústech jako samet!

Pro labužníky: Rozpustí se v ústech jako samet!

Redakce Babinet

SpolečnostHERO, potravinářská společnost s významnou pozicí na evropském trhu dětské výživy, cerealních výrobků a zpracování ovoce, přináší všem labužníkům novou řadu sametově jených džemů Schwartau extra Samt.

Nový Schwartau extra Samt, je díky převratné technologii v oblasti džemů jednečný. Jen to nejlepší ovoce je zpracováno tak,že v konečné fázi výrobyjsou šetrně odstraněna jadérka a kousky. Díky nové technologii se ještě zvýrazní přírodní chuť ovoce. Výsledkem je prémiový produkt, který stejně jako ty nejlepší džemy Schwartau extra obsahuje 50% ovoce a je bez přídavku barviv a konzervantů. Chuť ovoce je ještě výraznější a jemná konzistence bez jadérek Vám umožní, abyste si ovoce plně vychutnali.

Vyberte si vaše oblíbené ovoce aochutnejte jednu ze 4 skvělých krémově jemnách variant Schwartau extra Samt: jahoda, malina, rybíz nebo lesní plody, které Vám zajistí nezaměnitelně intenzivní požitek z ovoce.

Dopřejte svým smyslům nové okouzlení! Vychutnejte si hebký Schwartau Extra Samt! Odpovězte správně na naší soutěžní otázku a 5 výherců získá 4 džemy Schwartau extra Samt!

Soutěžní otázka:

V jakých příchutích se džemy vyrábějí?

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 7.6.2007 a trvá do 25.6.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na souteze@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 5 x 4 džemy Schwartau extra Samt

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Gratulujeme výhercům: Michaela Vršecká - Hrádek nad Nisou, Alena Suchánková - Liberec, Bohunka Šimková - Jičín, Emilie Němcová - Svitavy, Věra Pavlačková - Brumov-Bylnice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz