Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Výběr správné vůně: Osvěžení před létem!

Výběr správné vůně: Osvěžení před létem!

Redakce Babinet

V období jara a léta věnuje většina lidí svým vozům největší pozornost za celý rok. Autosalóny i autobazary mají v tomto období největší tržby, to samé platí i pro autoservisy. Začne to „přezouváním“ zimních pneumatik za letní, následuje výměna a nákup auto součástek, generální prohlídka vozů a pochopitelně také nechybí úklid exteriéru a interiéru vozů. Aby byla jarní či letní „očista“ vozu kompletní, je potřeba ještě pro vašeho „miláčka“ vybrat tu správnou vůni. Přeci jen mnozí lidé v autě tráví podstatnou část dne, a proto by se zde měli cítit maximálně příjemně!

Širokou škálu lákavých vůní do auta nabízí Ambi Pur Car – nejžádanějších značka osvěžovačů do vozu na českém trhu. Vybrat si můžete přesně podle svého vkusu, ať už vám i vašemu vozu „sluší“ lépe svěží, kořeněné, anebo ovocné vůně.

Standardní řada obsahuje 6 odlišných typů vůní:

Aqua - parfém je charakteristický dokonalou harmonií chladivých a svěžích prvků s nádechem květin. Jemná vůně osvěží vůz i v největším parnu.

Pacific Air – představuje svěží a lehkou vůni díky tónům zeleného ovoce a květin s podtóny dřeva.

Vůně Grand Prix – parfém tvoří kombinace citrusů a svěžích květin podpořená dřevitými prvky.

Discovery – tuto vůni ocení především milovníci kořeněného aroma. Svěží aroma limetky je totiž obohacené kromě vůní dřeva i kořením.

Voyage - příjemná a svěží vůně vanilky obohacená nádechem květin vám bude dodávat dobrou náladu po celou dobu jízdy.

Anti Tobacco - bezpečně neutralizuje pachy tabáku. Zároveň obsahuje jemnou vůni s pravým parfémem, která mnohým učaruje.

Vedle standardní řady nabízí Ambi Pur Car i speciální edici inspirovanou odvěkou přitažlivostí mezi mužem a ženou.

Ambi Pur For Him – pro Něj - přináší silnou explozi svěžesti s prvky koktejlu namíchaného z pravých bylin a smyslného koření. Dojem navíc podtrhuje jemná vůně pačuli a cedrového dřeva. Moderní design strojku je laděný do modra a zelena.

Ambi Pur For Her – pro Ni – představuje osvěžující a podmanivou vůni broskve v kombinaci s jemnými tóny růže a gardénie. Strojek je laděný do červené barvy, která přechází do růžové a fialové.

Díky obsahu skutečného parfému provoní osvěžovače do vozu Ambi Pur Car interiér vašeho vozu po dobu 60 dnů. Intenzitu odpařování si můžete regulovat podle vaší potřeby. Strojek se připevňuje pomocí vestavěného úchytného klipu na zadní straně do mřížky vzduchotechniky.

Tento klip mimo jiné zaručí, že ani při razantní jízdě v ostrých zatáčkách osvěžovač nespadne. Použití osvěžovače je detailně popsáno na obale výrobku.

Osvěžovače Ambi Pur Car si můžete zakoupit v síti čerpacích stanic, v drogériích i hypermarketech. Doporučená cena strojku s náplní činí 135,- Kč, samostatná náplň je za 105,- Kč. Více informací získáte na www.ambipur.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz