Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hydrogelové náplasti: Kruhům a váčkům pod očima už odzvonilo!

Hydrogelové náplasti: Kruhům a váčkům pod očima už odzvonilo!

Redakce Babinet

Ošetření hydrogelovými náplastmi nabízí účinnou pomoc proti vráskám, kruhům a váčkům pod očima. Nejčastější příčinou otoků je zadržování tekutiny v tkáních pod očima. Sericin je derivát hedvábí, který podporuje mikrocirkulaci a vyhlazuje vrásky. Zelený čaj působí proti zadržování tekutin v tkáni a extrakt z Palmaria marina zajišťuje odvodnění tkáně. Ginkgo biloba obsahuje bioflaviny, které podporují periferní oběh. Koňský kaštan chrání prokrvené tkáně a působí proti zadržování tekutin. Břečťan

a přeslička stimulují aktivitu fibroblastu ve škáře a poskytují tkáním pružnost. Aloe vera je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny a chrání proti záření; také má zvláčňující, zjemňující a osvěžující účinky.

Návod k použití:

Před aplikací očistěte oblast pod očima. Vyjměte výrobek ze zapečetěného obalu. Odstraňte folii a aplikujte na ošetřovanou oblast. Několikrát lehce přitiskněte. Nechte působit 20-30 minut. Poté opatrně sejměte.

Výrobek musí být použit bezprostředně po vyjmutí z obalu. V případě nutnosti jej vložte zpět do obalu a opatrně uzavřete.

Pokud je produkt vystaven působení vzduchu, může dojít k jeho vysychání.

Složení:

Aqua, Algin, Polyvinyl alcohol, Cellulose, Sericin, Camelia sinensis, Palmaria palmata extract, Ginkgo biloba, Aesculus hippocastanum, Hedera helix, Aloe barbadensis, Equisetum arvense, Fragrance, Propylene glycol, Sorbitol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Shrnutí:

Hydrogelové polštářky pod oči

12 ks

• inovační technologie – hydrogel

• eliminace kruhů a váčků pod očima

• vyhlazení vrásek

• pružná a vláčná pokožka

• zklidňující a osvěžující účinek

• efekt viditelný již po 20ti minutách

Náplasti jsou určeny pro ženy i pro muže.

Balení obsahující 12ks náplastí C+A je k zakoupení v síti drogerií Sephora za orientační maloobchodní cenu 529 Kč.

Společnost VitaDirect věnovala do soutěže 5 balení hydrogelových náplastí! Odpovězte správně na naší soutěžní otázku a můžete vyhrát tuto novinku!

Soutěžní otázka:

Co je Sericin?

/ Nápovědu hledejte v textu/

POZOR ZMĚNA E-MAILOVÉ ADRESY PRO ZASÍLÁNÍ ODPOVÉDÍ!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 27.3.2007 a trvá do 10.4.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na soutezebabinet@gmail.com.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví. soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 5 x balení hydrogelové náplasti.

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Správná odpověď: Sericin je derivát hedvábí

Gratulujeme výhercům: Radka Čermáková - Praha, Jana Vítovcová - Plzeň, Naďa Hubáčková - Hodonín, Lada Boháčová - Vrbatův Kostelec, František Hruzík - Krásné Pole

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip