Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Speciální osvěžovače: Konec boje se zápachem!

Speciální osvěžovače: Konec boje se zápachem!

Redakce Babinet

Také se u vás doma občas potýkáte se zápachem tabákového kouře? Kouříte vy, váš partner, dědeček, anebo návštěva? Často také stačí, že se vrátíte ze zakouřené hospůdky. Pokud váš kabát, bunda a další oblečení rovnou neputuje na balkon, nelibý zápach brzy ovládne celou místnost. A i když vám krátkodobý pobyt v zakouřených prostorách nevadí, domov chcete mít voňavý a čistý. Jde především o to, abyste se ve vašem domě či bytě cítili příjemně a co nejlépe!

Vyrovnat se s nepříjemnými pachy vám pomohou speciální osvěžovače Ambi Pur Anti tabák, které elegantně eliminují zápach tabákového kouře. Účinek je natolik silný, že ani nekuřák nepozná, že se v místnosti kouřilo. Místo cigaretového odéru tak u vás doma převládne svěží ovocná kořeněná vůně, která vám jistě učaruje. Díky podmanivým dřevitým tónům jsou navíc výrobky řady Anti tabák oblíbené i mezi nekuřáky. Vše dokládají fakta: osvěžovače Anti tabák se prodávají na trhu vůbec nejlépe. Vyzkoušejte Ambi Pur Anti tabák – parfém pro váš dům!

ŘADA AMBI PUR ANTI TABÁK PRO VÁŠ DOMOV OBSAHUJE:

ELEKTRICKÝ OSVĚŽOVAČ AMBI PUR ANTI TABÁK: představuje elegantní a stylový doplněk do vašeho domova. Výhodou je vyměnitelnost náplní i možnost regulace intenzity vůně, kterou lze nastavit na pětibodové stupnici. Doporučená cena náplně je 100,- Kč, cena strojku s náplní 139,- Kč.

AMBI PUR GEL AFTER TABACCO: účinný osvěžovač je vhodný pro použití do koupelny, toalety, do obývacího pokoje, kuchyně, ale i do kanceláří. Doporučená cena činí 35,- Kč.

AMBI PUR SPREJ ANTI TABACCO: suché spreje neuvolňují žádné tekutiny do vzduchu, nezanechávají vlhké skvrny a nešpiní zdi. Doporučená cena je od 40,- Kč.

VŮNĚ MOHOU VYVOLÁVAT VZPOMÍNKY (CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI)

Čich nejsilněji ze všech smyslů vyvolává vzpomínky. Díky čichovým vjemům se můžeme téměř okamžitě přenést zpět v čase na místo, kde se naše vzpomínky odehrály.

Například matka se může cítit velmi šťastná kdykoliv pocítí jemnou sladkou dětskou vůni, protože se jí vybaví krásné chvíle, kdy se starala o miminko.

Správná vůně nám může navodit lepší náladu a přidat novou dimenzi vašemu životu.

Naše čichové smysly jsou dynamické, neustále se obnovují a nové zážitky spojujeme s novými vůněmi.

Zajímavý aspekt čichového smyslu můžeme účelně využívat, například používat různá aroma, abychom vyvolali zvláštní atmosféru a vytvořili bohaté vzpomínky.

Když budeme používat například vanilkovou koupelovou sůl, pokaždé když vanilku ucítíme, budeme se cítit více odpočatí a uvolnění stejně jako při koupeli.

Řadu osvěžovačů Ambi Pur Anti tabák lze zakoupit v jakékoliv drogerii nebo v hypermarketu. Více informací na www.ambipur.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz