Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Knihy: Novinky z Grady

Knihy: Novinky z Grady

Redakce Babinet

Time management

Jak lépe plánovat a řídit svůj čas

autor: Jörg Knoblauch, Holger Wöltje

ISBN: 80-247-1440-X

vazba: V2

formát: A5

prodejní cena včetně DPH: 137,- Kč

Jak si co nejlépe rozvrhnout a řídit svůj pracovní den tak, abyste byli méně ve stresu a měli více času na to, co je opravdu důležité? Jak delegovat práci na druhé, efektivně vést jednání a telefonovat? Jak si optimálně stanovit své pracovní i osobní cíle a priority?

Manažeři, obchodníci, podnikatelé a všichni ti, kteří zápasí s nedostatkem času a velkým množství práce, v knížce najdou mnoho skutečně fungující rad, tipů a příkladů, jak se stát pánem svého času. Kromě osvědčených technik time managementu vám představíme celou řadu pomůcek, které vám plánování ulehčí. Knížku doplňují cvičení a kontrolní seznamy.

Dobrý time management se nelze naučit a zdokonalit ze dne na den, je to úkol na celý život. Ale jakmile začnete s realizací základních pravidel, rychle se dostaví první úspěchy. S trochou disciplíny pak budete brzy zažívat méně stresu a získáte i čas a možnosti dělat to, co je pro vás skutečně důležité, abyste si mohli každý den užít, usilovat o velké změny a přiblížit se o další kousek ke svým životním cílům.

V knize Time management – Jak lépe plánovat a řídit svůj čas z edice Poradce pro praxi se dozvíte:

- jak si efektivně rozvrhnout a řídit svůj pracovní den, tak abyste byli méně ve stresu a měli více času na to, co je opravdu důležité

- jak delegovat práci na druhé

- jak efektivně telefonovat, vést jednání a zvládnout příliv e-mailů

- jak si optimálně stanovit své pracovní i osobní cíle a priority

- jak najít životní rovnováhu a předejít syndromu vyhoření

- jak si vytvořit svůj denní i týdenní plán

- jak vyhlásit boj „zlodějům času“

- a mnoho dalších skutečně fungujících praktických rad, tipů a příkladů, které vám pomohou stát se pánem vašeho času

Působivá prezentace a přednáška v angličtině

autor: Mario Klarer

ISBN: 978-80-247-1808-8

počet stran: 160

formát: B5

vazba: V2

prodejní cena včetně DPH: 198,- Kč

Jak vést prezentace a přednášky v angličtině a používat při tom nejen správné a přesné formulace a výrazy, ale působit také přesvědčivě, sebejistě a uvolněně? Jak přednášet zábavně a s důrazem na to nejdůležitější? V čem spočívá tajemství nejlepších amerických přednášecích technik? Manažeři, obchodníci, poradci, lektoři a všichni ti, kteří potřebují perfektně zvládnout prezentaci či přednášku v anglickém jazyce, v knížce najdou praktické rady, techniky a příklady, jak působivě prezentovat a přednášet, a speciálně jak vést dokonalé přednášky a prezentace v angličtině. Dozvíte se, jak prezentaci zajímavě zahájit, vést její průběh, jak ji působivě zakončit a řídit následnou diskusi, jak otázkami a dalšími prostředky zaujmout publikum a udržet jeho pozornost, jak využít technické prostředky a vizualizaci, jak se vypořádat s obtížnými situacemi a otázkami, jak zapůsobit řečí těla, jak si přednášku naplánovat a vyzkoušet, a jak všechny uvedená pravidla využít i při jiné komunikaci - na poradách, při obchodních jednáních, telefonování a společenské konverzaci. Konkrétní příklady v angličtině, zlatá pravidla pro perfektivní přednášku a prezentaci a kontrolní seznamy vám pomohou stát se dokonalým přednášejícím či prezentátorem.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip