Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek

Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek

17.4.2024 - redakce Babinet.cz

5* hotel Ensana Nové LázněMariánských Lázních otevřel nově zrekonstruovanou restauraci Royal. O design restaurace se postarala architektka Nathalie Rothenburg, která vdechla novému prostoru svěžest a vytvořila tak moderní a elegantní interiér v modrých a zlatých tónech v kombinaci se dřevem. Restaurace je otevřená také pro veřejnost a nabízí snídaně, obědy i večeře, hosté si mohou vybrat z menu à la carte nebo z nabídky bufetu.

Naše menu se mění pravidelně s ročním obdobím, abychom mohli nabídnout čerstvé sezónní suroviny, které zvýrazní jedinečnost každého pokrmu.  S ohledem na různé stravovací preference a alergie na potraviny jsme připraveni splnit požadavky jakéhokoli hosta, ať už jde o vegetariány, vegany, nebo například raw strávníky. Naše menu také zaměřujeme tematicky podle významných svátků a tradic,“ vysvětluje šéfkuchař Jiří Kupricht. V restauraci dbají na dokonalou kvalitu servisu, stolování a také na rozmanitost chutí, které na přání snoubí s těmi nejlepšími víny, v nejbližší době přibude také nová vinotéka. 

 

Tato prvotřídní restaurace v Mariánských Lázních je ideálním místem pro pořádání různých akcí, od rodinných setkání až po firemní obědy nebo svatební hostiny. Připravíme nabídku rautů a specialit dle přání a požadavků klienta,“ dodává šéfkuchař Jiří Kupricht. Navíc se každý pátek konají v lobby baru jazzové večery, kde se kromě jiného podávají signature koktejly, mezi ty nejoblíbenější patří Royal Spritz. 

www.ensanahotels.com
Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz