Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Péče o citlivou pokožku začíná u správného praní

Péče o citlivou pokožku začíná u správného praní

15.3.2024 - redakce Babinet.cz

V zimě mají suchou, podrážděnou, a tím pádem také citlivou pokožku celého těla i ti, kteří tím jinak vůbec netrpí. Je proto ideální čas trochu pozměnit přístup k péči o své tělo.

Vyplatí se začít nejen s důkladnou hydratací, ale také s tím, že odstraníte z dosahu vše, co citlivost kůže ještě zhoršuje. Zimy a suchého vzduchu z topení se zatím nezbavíme, ale rozhodně se můžeme vyhnout zbytečně agresivním chemickým látkám, které jsou po celý den s pokožkou v kontaktu prostřednictvím oblečení vypraného v nešetrném pracím prostředku.

Pokud máte pocit, že stav vaší kůže může zhoršovat právě to, nebo trpíte na citlivou pokožku nebo třeba ekzémy dlouhodobě, vyzkoušejte novou řadu pracích přípravků Coccolino Sensitive, která je přesně pro takové zákazníky určená.

 

Coccolino Sensitive prací gel

Perfektně si rozumí s citlivou, ale i s náchylnou dětskou pokožkou, a velkou výhodou je, že jej můžete používat na barevné i bílé prádlo. Výjimečný je také v tom, že aniž by kůži podráždil, propůjčí vašemu oblečení příjemnou dlouhotrvající vůni. 

Coccolino Care gel na praní, 43 dávek, doporučená regálová cena 539, 90 Kč, doporučená promoční cena 169, 90 Kč

Coccolino Sensitive aviváž

Díky patentované technologií Pro-Fiber chrání tato aviváž oblečení, respektive textilní vlákna, před poškozením i vyblednutím barev. Zároveň je její složení ohleduplné k citlivé i dětské pokožce.

Aviváž obsahuje také aktivní změkčující ingredience, díky nimž je prádlo krásně hebké a také se snadněji žehlí.

Vybrat si lze z několika variant intenzivních prémiových parfemací: divoké květy s bergamotem, květiny tiaré a červené ovoce. Díky tomu, že jsou vůně obalené mikrokapslemi, uvolňují se postupně a aviváž slibuje až 100 dní svěžesti.

Velkou výhodou je také ultra koncentrovaná varianta 870 ml, kde na jednu várku praní vystačí jen 15 ml. Jedno balení tak vydrží opravdu dlouho a nezatěžuje vaši peněženku, ani přírodu.

Coccolino Sensitive Ultra Concentrated aviváž, 58 dávek, doporučená regálová cena 334, 90 Kč, doporučená promoční cena 189, 90 Kč

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz