Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Hypoalergenní řada krmiv Brit Care: Prevence zdraví pro všechny psy

Hypoalergenní řada krmiv Brit Care: Prevence zdraví pro všechny psy

29.2.2024 - redakce Babinet.cz

Superprémiová krmiva značky Brit Care už roky preferují profesionální chovatelé. Její řada Hypoallergenic spojuje vysoký obsah masa a složení předcházející potravním přecitlivělostem i alergiím. Stálou součástí receptur jsou funkční složky na podporu imunitního systému a celkové kondice. Alfou a omegou krmiv je tak nejen vyvážený poměr všech ingrediencí, ale i kvalitní suroviny od lokálních i přímých světových dodavatelů. A výsledkem je strava předcházející nejčastějším výživovým problémům.

Přecitlivělost a potravní alergie se u psů vyvinuly dlouhodobým krmením určitými proteiny a obilovinami. Jde především o přenici, kukuřici a sóju, či hovězí a vepřové maso. Řada Brit Care Hypoallergenic proto nabízí monoproteinové varianty krmiva z jehněčího, králíka a ryb v kombinaci s rýží.

foto / Vafo Praha

Varianty krmiv na sebe navazují tak, aby splňovali potřeby psa v každém věku, pro všechna plemena a jejich cílem je jediné: výživa jako zdravotní prevence. Navíc díky jedno druhovému typu bílkoviny jsou tyto receptury velmi dobře stravitelné, vhodné pro psy s citlivým zažíváním a podporují zdravou imunitu.

Výběrové proteiny jako základ kvalitní hypoalergenní výživy

„Jehněčí maso vyniká vysokou stravitelností a využitelností bez potravních alergií. Zároveň obsahuje vysoký podíl nenasycených tuků a kompletní řadu aminokyselin pro optimální výživu svalů, tkání a dlouhodobě znamenitou kondici,“ vysvětluje výhody suroviny výživový odborník značky Brit, Martin Kváš.

V kombinaci jehněčího masa s rýží existuje hned šest variant pro štěňata, juniory velkých plemen, dospělé psí parťáky malého, středního i velkého vzrůstu a doplňuje je receptura pro psí seniory. Kromě nich jsou tato krmiva odpovědí i na výživu pro specifické nutriční potřeby psů. Proto řada Brit Care Hypoallergenic disponuje variantou pro snížení nadváhy z králičího masa s rýží a ve jménu výstavní kondice i recepturu s masem z lososa a sledě s rýží.

Výživové doplňky v souladu s vědeckými poznatky i zkušenostmi chovatelů

Všechny receptury obsahují extrakt ze semen ostropestřce mariánského. „Ten má protizánětlivé účinky, podporuje imunitu a ochraňuje játra. Dále je zde obsažen vitamín C, účinná ochrana membrán, buněčné imunity a kloubních chrupavek. Růst pozitivní střevní mikroflóry, respektive optimální trávicí procesy, zajišťují prebiotika doplněná inulinem,“ doplňuje Martin Kváš. Mimo to řada obsahuje dostatek omega 3 a 6 mastných kyselin, které mají vliv na zdraví kůže a srsti, pozitivně působí na nervový systém a zlepšují odolnost organismu.

Zjednodušeně, prostřednictvím receptur Brit Care Dog Hypoallergenic lze vybrat výživovou variantu na míru věku, plemenu i kondici psa. Superprémiové krmivo jej pak bude po celý život podporovat v dobrém zdraví a znamenité duševní i fyzické formě.

krmivo-brit.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz