Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Testování psích burgerů Propesko Mistr: Jak peskům chutnalo a jak složení pamlsků hodnotí páníčci?

Testování psích burgerů Propesko Mistr: Jak peskům chutnalo a jak složení pamlsků hodnotí páníčci?

27.2.2024 - redakce Babinet.cz

Pamlsků pro naše čtyřnohé kamarády je na trhu opravdu velký výběr. S novinkou nedávno přišla značka Propesko Mistr v podobě lahodných snacků, PROPESKO MISTR Masové burgery s hovězím nebo kachním a oslovila naše čtenáře s možností testování. Jak pejskům chutnalo? Oblíbili si obě příchůtě? A jak byli s kvalitou spokojeni páníčci? Posoudit můžete i podle zaslaných fotografií, za které moc děkujeme.

 

Musím uznat, že tyhle dobroty naše Rubinka hltala i očima, byly úžasné, krásně měkké a šly krásně rozlomit na půlku a i hezky voněly: Kdyby mohla, sežere vše náraz. Když věděla, že mám tuhle mlsku v ruce výjimečně i vždy doběhla na povel "ke mně" (jinak to má vždy na háku). Pokud na ně někde natrefíme určitě koupíme. Posilame fotky a moc děkujeme za možnost ochutnat!

Petra Večerková a fenka Rubinka, Suchdol nad Odrou

Poctivě jsme otestovali oboje pamlsky, více pejskům chutnaly burgery s hovězím, ale po chvilce slupli i burgery s kachním masem. Oboje nádherně voněly, mají super konzistenci a se žvýkáním neměl problém ani můj nejstarší pejsek. Všem vřele doporučujeme!

Iveta Vojáčková a 4 buldočci, Určice

Složení burgerů je super. Obsahují hodně masíčka, dávala jsem je Čendíkovi jako pamlsek a moc si pochutnával. U nás ve Zverimexu jsem je bohužel neviděla, ale určitě je někde seženu. Díky, že můj Čenda mohl takovou dobrotku okusit.

Alena Blažková a pejsek Čenda, Uničov

Pes se po nich mohl utlouct, ale dostával to jen jako odměnu! Vřele pejskařům doporučuji!!!

Iva Halášková, Praha

Při venčení je používáme na učení povelů a je vidět zlepšení, protože se Amy na dobrůtku vyloženě těší. Nedokážu zhodnotit, která příchuť jí chutná víc, protože obě balení už skoro zmizela. Určitě se po masových burgrech podívám v obchodě, pro další výcvik. Ještě jednou děkuji za možnost otestování, a kdyby uměla Amy mluvit, určitě by se mnou souhlasila.

Petra Smetanová a fenka Amy (americký pitbul), Český Krumlov

Pejskům burgery chutnaly. Jde o větší plemena, takže jsem dával po dvou kusech a měli to jako jednohubky. Naše fena zlatého retrívra jich měla nejvíce, dával jsem ji po dvou kusech ráno a odpoledne před  uzavřením do nočního ubytování, chutnalo jí to a nevyvolalo to u ní žádný problém. O víkendu tady byla navíc i synova fena výmarského ohaře a dávkoval jsem to stejně. I jí  burgery chutnaly  a spořádala by jich asi i více, než po dvou kusech najednou. Celkově burgery hodnotím kladně a doporučuji chovatelům jejich používání.

Moravec František, Břehy

Hravý, názorný obal, kde obsah jíte už očima. Tzv. "mIska tvých Radostí" s ornamenty, které evokují, jako kdybychom pochoutku vytáhli, přinesli přímo z grilu. Zdravá, chutná svačinka, která není "činkou" pro psí zažívání. Bylinné, vonné, ovocné svěží aroma a textura složení omámí chuťové i čichové smysly a vjemy. Měkký, šťavnatý mls "karamelové vizáže." Mls s atmosférou, na který se pejsci pokaždé těší, zpříjemní a zpestří nejeden den.

Andrea Ctiborová a pejskové Míša a Filípek, Hradišťko

Už když přišel balíček, poznala, že je pro ni. Burgery si okamžitě chtěla sama otevřít. Nejdříve váhala, který ochutná jako první a nakonec vyhrál burger s kachním masem. Ten zhltla během chvilky a hned se vrhla na druhý s hovězím. Oba burgery jí nesmírně chutnaly. Kdyby mohla, snědla by je i s obalem. Moc Vám děkuji, že pejsek mohl burgery testovat. Určitě je zařadíme mezi její dobrotky.

Martina Čechová s Westice Nelinka, Opava

Ahoj kamarádi na čtyřech tlapkách! Jmenuji se Pepinka a musím s vámi sdílet tuto chuťovou explozi, jakou jsem dnes zažila! Právě mi dorazily nové psí burgery, a jsou prostě skvělé. První dojem? OMNOMNOM! Kousky dobrot jsou hezky měkké a jemné, a co je nejdůležitější - jsou na psí ústa přizpůsobeny. Každý sousto je balzámem pro moje chuťové buňky. A co se týče vůně, tak je taky skvělá, hned jsem se v té dobrůtce i rychle vyválela! Ale počkejte, to není všechno! Máma mi taky řekla, že tyhle burgery jsou pro mě zdravé. Žádné divné přísady nebo umělá barviva. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost je vyzkoušet mezi prvními. Celkově musím dát těmto psím burgerům 5 tlapkovejch hvězd! A teď už běžím zpátky k miskám, snad mi ještě něco do nich dají!

Pepinka, bostonský teriér a panička Kristina, Karviná

Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost vyzkoušet psí burgery.  Pamlsky jsou krásně měkké, pro menší plemena je lze pohodlně půlit rukou, případně nakrájet nožem. Našim psům lákavě voněly už  v sáčku. Pamlsky jsou skutečně mimořádně vábné, lze s nimi krásně učit i úplně nové cviky. Jediný zápor spatřuji v tom, že balení je opravdu malé a v sáčku je pouze 8 ks burgerů (60g), které však lze čtvrtit až na 32 kousků voňavých a měkkých dobrot.

Martina Plecitá, borderák Balů a malý Maxík, Náměšť nad Oslavou

Když jsme obdrželi psí mlsání, tak ještě než jsme ho stačili otevřít, tak ho Badík odnesl mezi hračky, takže i přes balení ho to zaujalo, přiznám se, že moc pamlsky nekupuji, dala jsem mu ochutnat a zavřela do skříňky. Večer seděl u skříňky a čekal, kdy zase dostane. Říkám si, chutná. Když chodíme venčit, bereme si dobrůtky do kapsy pro naše psí kamarády, které potkáváme, většinou piškoty a sušené maso. Dnes jsem ráno vzala trochu z každého sáčku ,,Propesko Mistr masové burgery". A mělo to nečekaný úspěch. Dokonce na odpolední venčení jsem vzala i obal, aby se mohli paničky pejsků mrknout co jim tak chutnalo, Máme hned za rohem prodejnu ZOO. Bohužel zatím je nemají, ale objednají. Náš Badík si je zamiloval a budeme kupovat, ale jen kachní, ty mu chutnají více, pro ně by se přetrhnul. Jak letí, když je vyndávám. Přiznám se, že jsem nevěřila, že by to tak chutnalo. Náš Badík je mlsný, krmím ho jen masem, ale tohle zabodovalo.

Stanislava Bártová a bígl Badík

Jmenuji se Yukinka, mám 12 let a jsem dvorková směska. Mám ráda všelijaké dobrotky a panička mi dost podstrojuje. Před Vánoci mi slíbila něco, co vypadalo velmi lákavě. Moc jsem se na to těšila a nemohla jsem se dočkat. Před nějakou dobou mi řekla, že už slíbenou dobrotku má, ale hodně dlouho jí trvalo, než mi ji dala. Konečně jsem se včera dočkala. Nejprve mi ukázala dva pytlíky, ale protože neumím číst, nic mi to neříkalo. Teprve až jeden z nich otevřela, zaradovala jsem se. Ucítila jsem něco móóóc voňavého. :-D Že bych se konečně dočkala? Hurá! Podala mi jen jeden burger. Div jsem jí ruku neukousla, jak jsem po něm skočila. To byla dobrotka, mňam, mňam! Olizovala jsem se až za ušima. "Dej mi prosím  ještě!", žebrala jsem, protože jsem dosud nic tak voňavého a měkoučkého a chutného nejedla. Řekla mi, že nemůžu všechno sníst najednou (proč ne, to nechápu, když je to tak dobré), že zítra je taky den a že bych už nic neměla, když mi to tak chutná. Zesmutněla jsem, ale vím, že se mám alespoň na co těšit! Jak tak o tom přemýšlím, asi paničce navrhnu, aby dala taky mým dvěma dvorkovým spolubydlícím. Nejsem sobecká, ráda se podělím a popřeju Blečce a Puppimu taky něco chutňoučkého. No, ještě si to rozmyslím. :-) Už musím běžet, panička volá a má v ruce sáček ... .

Yukinka a panička Jitka Hesová, Jenštejn

Drsnosrstému jezevčíkovi Badymu i čivavě Lili moc chutnaly oba druhy. Mlsky jsou měkké, takže je může i Lili (čivavička), která už má méně zubů. Žádné alergie jsem nezaznamenala. Oceňuji, že jsou bez obilovin. Tyto mlsky jim opravdu moc chutnají, akorát je škoda, že jich tam je málo, ale na druhou stranu jsou veliké. Popřípadě by bylo skvělé, kdybyste je udělali i menší v jiném tvaru, abych je nemusela lámat, aby měli více mlsků. Bady i Lili dávají hodnocení - známku 1. Jsou mlsy, které jim nechutnají, ale tyto ano. Ještě jednou oba pejsci moc děkují!

Machová a pejsci Bady a LIli, Jedlová

Burgery byly prý naprosto luxusní. Náš starší pejsek je dost vybíravý, pokud mu dobrůtka nevoní, jenom jí očichá a nechá být. Tyto burgery měly úspěch u obou našich miláčků. Fotit jsem ani nestíhala, protože byly snědé dřív, než jsem stihla stisknout spoušť :-)). Burgery jsou krásně měkké, tak jsou vhodné i pro malá plemena, protože se snadno nalámou na menší kousky. Jsou tak dobré, že jeden opravdu nestačí. Doporučujeme všemi osmi tlapkami.

Hana Hromádková a Beny a Dash, Rybitví

Nové masové burgery od Propeska Mistr našemu pejskovi moc chutnají. Ihned po rozbalení se mu zbíhaly sliny a po slupnutí prvního, čekal hned na další. Burgery jsou měkké a vypadají šťavnatě. Vyzkoušeli jsme dvě příchutě, s hovězím a s kachním masem a obojí je pro našeho pejska zcela vyhovující.

Terka Sedláková a kříženec Ridgebacka a Pitbulteriéra

Za naší smečku LUXUS. Krásně voní, člověk by i ochutnal. Po otevření balíčků byly slinty všude. Měkkoučké, ideální na sporty se psy, např. stopování. Krásně se rozvoní i v zimě, natož v teple. Krásně se dělí, mají neobyčejnou strukturu. Osobně se mi více zamlouvaly kachní :) Již jsme nějaké zakoupili i do zásoby, ale zásoby se rychle krátí, za nás by bylo super i větší balení. Děkujeme za možnost testovat.

Klára Holečková a pejsci Koný, Lima a Yuri, Kralovice

Burgery Hugovi moc chutnaly. Velikostně byly akorát jako pamlsek pro pejska. Trochu je škoda, že balení není větší. Obvyklé výrobky od Propeska nakupují, ale myslím, že tento výrobek je vydařený. Také se nám líbí složení výrobků. Hugo ochutnal, jak s kachním masem, tak hovězím a na obou si pochutnal

Dora Klimková a pejsek Hugo, Třinec

Náš psík křížený jezevčík Míša má rád nové pamlsky, které ještě neochutnal. Vždycky, když něco nového přineseme domů, tak je nedočkavý, než to rozbalíme a to se stalo i u testovaných pytlíčků. Pytlíčky než byly otevřené, vytušil, že jsou jen jeho. Po otevření prvního pytlíčku, tzn. hovězí burgery, hned byl v pozoru a nemohl se dočkat ochutnání. Hned při prvním kousnutí zjistil, že tento pamlsek je vynikající, krásně voní masíčkem, měkoučký na skus a hned po rychlém vychutnání potřeboval další vyzkoušet. Na řadě byly kachní burgery a ty byly stejné jako hovězí. Hned by snědl celý pytlík. Našemu Míšovi moc chutnají, a proto budu v obchodech po těchto pamlscích pokukovat.

Monika Janková a jezevčík Míša, Mnichovice

S produkty Propesko Mistr burger jsme moc spokojeni. Našemu pejskovi moc chutnaly. Jsou měkké, lehce rozkousatelné. Líbí se mně složení, bez obilovin s vysokým obsahem masa. Zároveň vítám kombinaci masa s jablky, borůvkami a bylinkami. Posledním plusem je, že jsou vyrobeny v Evropě.

Veronika Lohynska, Praha

Naší fence moc burgery chutnaly. Obě verze, nedá se říci, která víc, protože je zhltla obě hned. Vyhovovala nám jak velikost, tak i to, jak jsou měkké a hezky voní. Oceňujeme to, že jsou bez obilovin a bez cukru, což je pro naší 13 fenku výborné. Přijde mi také dobrý nápad doplnit to ovocem, což také našemu pejskovi vyhovuje, protože ovoce i zeleninu má ráda, i když tady asi ocení spíše to masíčko a chuť burgeru jako takového. Jsme rádi, že jsme se mohli testování zúčastnit a ochutnat novinku a určitě jí budeme kupovat, protože nám opravdu vyhovuje a chutná.

Anna Sedláková a fenka Jessie, Praha

Děkujeme za vzorky psích burgerů. Máme fenku šestiletého švýcarského ovčáka.  Dal jsem burgery vždy do misky společně s granulemi Brit, kterými ji běžně krmíme. A to poté, co nějaké granule snědla, takže fenka nebyla hladová. Jakmile burgery ucítila, hned přiběhla k misce a všechny podané burgery snědla. Granulí vedle nich se ani nedotkla. Tedy hodnotil bych to obdobně, jako když dostává laskominku jako odměnu. To znamená, že burgery velice chutnaly.

Jiří Homolka, Frenštát p. R.

Ještě jednou za možnost testovat velice děkujeme, Ronnie si testování velmi užil a skvěle si pochutnal! Celkově bych testování shrnula následovně: Ronnieho velice zaujaly obě dvě příchutě, tedy jak hovězí s borůvkami a rozmarýnem, tak kachní s jablky a tymiánem. Mě osobně více zaujala hovězí příchuť, jelikož obsahuje 45% čerstvého hovězího masa, což pro svého pejska oceňuji více. Oceňuji také konzistenci pamlsku, který je vláčný a lze dobře rozkousnout. Vůně obou variant je pro psy atraktivní - masitá. Našemu Ronniemu by ale více vyhovovala menší velikost, protože aby pamlsek snědl,  musela jsem mu jej vždy alespoň přepůlit. Chválím znovuuzavíratelné balení pamlsků. Myslím, že psí burgery jsou skvělou pochoutkou pro aktivní pejsky, jako forma odměny. Jako výhodu také vidím dostupnost v běžných prodejnách a poměr ceny a kvality.

Denisa Tomšíková a Ronnie, Budišov u Třebíče

Děkuji i za naši dogu Trixinku, které burgry moc chutnaly.  Jsou masové a to ona má ráda. Někde, kde je masa málo, tak jen očichá a nesežere to. Toto nebyl ten případ.  Měla je za odměnu a ona je chytrá, vždy už na pamlsek čekala.  Jen pro ni jedno kolečko bylo málo, určitě by slupla víc. Musím se mrknout, kde je prodávají a zase jí je koupím.

Zuzana Kořalková a doga Trixi, Uničov

Po masových burgrech se Riki mohl utlouct, moc mu chutnaly a to obě příchutě. Určitě bychom uvítali, kdyby se vyrábělo i větší balení, protože tohle bylo hned pryč a museli jsme koupit další. Velký benefit vidím i ve složení. Určitě ho budeme kupovat pravidelně. A vyfotit fotku, bylo takřka nemožné, ale povedlo se...I když to bylo trochu o prsty, jak se těšil.:-)

Markéta Musilová a pejsek Riki, Plasy

Baxovi burgery Propesko Mistr velmi chutnaly. Zřejmé to bylo už při otevření balíčku. Bax byl okamžitě ve střehu a začal vydatně slintat.  :) Pak se choval jako na dálkovém ovládání a všechny příkazy vykonal na první slovo. Snad jedinou nevýhodou byla velikost balíčku. Zvládl by toho mnohem víc a určitě opakovaně. :)) Byl to skvělý doplněk výcviku a další důkaz, že se správnou motivací lze dosáhnout naprosto všeho. 
 
Stefan Kiss a pejsek Bax, Praha
 
mé jméno je Nox, jsem Rhodéský ridgeback, a bydlím v krásném kraji poblíž Českého ráje. Na bulgerech jsem si opravdu pošmákl,rád totiž ochutnávám všechno nové a vaše bulgery vřele doporučuji. Moc děkuji.      
 
Nox a panička Vlasta Frýdová, Přepeře

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz