Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Nejlepší dárek k Valentýnu? Nadělte si mladší a krásnější pleť

Nejlepší dárek k Valentýnu? Nadělte si mladší a krásnější pleť

25.1.2024 - redakce Babinet.cz

Pamatujete na botoxové party? Jednu dobu bylo trendem, že si kamarádky udělaly radost a společně vyrazily na botox. Dnes už více letí ošetření, která pleť sice omladí, ale nenechají ji nepřirozeně nehybnou. Dopřejte si proto netradiční holčičí valentýnské oslavy a vyzkoušejte třeba fotorejuvenaci BBL, která zvládne dokonce ještě víc než jen redukovat vrásky.

 

Je vaše pleť unavená, vysušená, „zdobí“ ji pigmentové skvrny, rozšířené žilky a vrásky? Dopřejte jí malou oslavu v podobě omlazující a celkově zdokonalující fotorejuvenace BBL, která si poradí se skvrnami a protože podporuje i přirozenou tvorbu kolagenu, je účinná i v boji proti stárnutí. Trápí vás spíš akné, anebo ani tak neřešíte pleť, jako spíš pokožku těla?

Tohle všechno zvládne jediná technologie, a tak si vy i každá vaše kamarádka může vybrat, která forma tohoto ošetření, jež nabízí pražská klinika Mediestetik, bude ideální.

„Jde o inovativní americkou technologii, která pomocí světelné energie proniká hluboko do pokožky a posiluje přirozenou schopnost těla bojovat proti projevům stárnutí, ale také redukovat pigmentové skvrny. Je však účinná také proti akné či růžovce. BBL lze využít dokonce i pro zpevnění kůže těla,“ popisuje dermatolog MUDr. Athanasios Stefanis z pražské kliniky Mediestetik.

Jak to funguje?

Ošetření využívá metodu širokopásmového světla neboli BroadBand Light, jehož drobné impulsy světelné energie jemně zahřejí povrch pokožky, ale pronikají i do hlubších vrstev kůže, kde podporují regeneraci jednotlivých buněk a rozzáří tak vaši pleť už po prvním ošetření.

Výhodou terapie BBL je právě její multifunkční využití. Nabízí hned několik variant ošetření:

BBL Hero je nejnovější generace BBL technologie, která poskytuje ještě vyšší výkon a přesnost při ošetření pokožky. Tato pokročilá metoda je účinná při odstraňování pigmentových skvrn, drobných cévních vad, zlepšování textury pokožky a podpory tvorby kolagenu. BBL Hero je vhodná pro ty, kteří touží po revitalizaci a obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

BBL Forever Young je specifická BBL procedura, která se zaměřuje na omlazení a prevenci stárnutí pokožky. Pomáhá redukovat vrásky, vyhlazovat texturu pokožky, zlepšovat tón a elasticitu. Tato procedura je vhodná pro všechny věkové skupiny, které chtějí dosáhnout mladistvého vzhledu a dlouhodobě udržovat zdravou a krásnou pokožku.

BBL SkinTyte se specializuje na zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Tato procedura využívá infračerveného světla, které proniká do hlubších vrstev pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu. BBL SkinTyte je účinná při zpevnění povislé pokožky na různých částech těla, včetně obličeje, krku, dekoltu a paží. Výsledkem je pevnější a mladší vzhled pokožky.

BBL Forever Clear je specializovaná BBL procedura určená pro léčbu akné a problematické pokožky. Intenzivní pulzní světlo během ní proniká do kůže a působí proti bakteriím způsobujícím akné, redukuje záněty a šetrným způsobem pomáhá zlepšovat texturu pokožky.

Jak to probíhá?

Výběr vhodné terapie a její přizpůsobení vaší pokožce vždy začíná konzultací s lékařem. Samotné ošetření pak trvá zhruba 15 - 30 minut. Před samotným zákrokem lékař aplikuje na ošetřovanou oblast chladivý gel a pacient dostane na oči speciální ochranné brýle. Během zákroku ucítíte pouze mírné teplo, jak světlo proniká do spodních vrstev kůže. Ihned po ošetření můžete však opět bez omezení vykonávat všechny každodenní činnosti.

Výsledky uvidíte už po prvním ošetření, pro maximální efekt je ideální podstoupit proceduru třikrát s intervalem tří týdnů.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz