Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Pejsku, je libo burger? Testujte s námi masové burgery s hovězím a kachním od české značky Prospesko Mistr!

Pejsku, je libo burger? Testujte s námi masové burgery s hovězím a kachním od české značky Prospesko Mistr!

12.12.2023 - redakce Babinet.cz

Seznamte se s naprostou novinkou mezi psími pamlsky české značky PROPESKO MISTR, to s jejími lahodnými snacky, PROPESKO MISTR Masové burgery s hovězím nebo kachním. Snack má podobu malých burgerů, které jsou dokonale měkké a vynikají jedinečnou vůní masa, a především chutí hovězího nebo kachního, tak, že přilákají a nadchnou i toho největšího psího mlsouna.

Jejich vyladěná prémiová receptura je založena na vysokém obsahu proteinů živočišného původů, kterých snack obsahuje 95 % a samozřejmě nechybí ani prospěšné vitamíny a minerály podporující zdraví a dobrou kondici psa. Propesko Mistr Masové burgery jsou vyráběny ve dvou příchutích, a to buď jako Prospesko Mistr Masové burgery s hovězím, které jsou ještě doplněny borůvkami a rozmarýnem nebo jako Propesko Mistr Masové burgery s kachním, které doplňují jablka a tymián. Obsažené ovoce a bylinky se s masovou příchutí dokonale pojí a zároveň představují kvalitní zdroj přírodních antioxidantů, které se podílí na podpoře imunity. Snacky jsou navíc vyrobeny zcela bez obsahu obilovin a neobsahují ani přidaný cukr, umělá aromata, barviva a dochucovadla, tak, aby psům poskytly nejen ten nejlepší možný způsob mlsání, ale aby se staly i kvalitní součástí jejich stravy. Vyráběny jsou v Itálii z pečlivě kontrolovaných surovin, s respektem a láskou ke psům a jejich potřebám i spokojenému soužití s páníčkem.

Propesko Mistr Masové burgery s hovězím nebo kachním jsou ideální jako doplněk běžné stravy, ale i pro mlsání, nebo odměna či součást výcviku.

K dostání ve většině hypermarketů a supermarketů po celé ČR nebo na velkých internetových e-shopech. VÝROBCE: Partner in Pet Food CZ, s.r.o., CENA: 49,90 Kč / 60 g

Hledáme 30 testérů - pejskařů, jejichž pejsek by rád ochutnal tuto novinku! Napište nám do 16.12. 23 na info@babinet.cz. Jediné, co po vás budeme po otestování chtít, je napsat nám, jak vašim psím parťákům tato novinka chutnala a o vaše hodnocení se pak podělíme s našimi čtenáři!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

ivvoj@seznam.cz
14.12.2023 07:40

mejlík poslaný

Verca61
14.12.2023 11:53

Dobrý den, moc ráda bych testovala tuto novinku pro psy.

Zdena1zdena
14.12.2023 19:54

Můj pejsek už se těší na bezva pamlsky - a já na jeho spokojený výraz (když mu budou chutnat)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz