Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Na dárky ještě není pozdě. Co pořídit svým blízkým pod stromeček?

Na dárky ještě není pozdě. Co pořídit svým blízkým pod stromeček?

5.12.2023 - redakce Babinet.cz

Vánoce jsou za dveřmi a e-shopy – Ježíškovi nejvěrnější pomocníci – mají co dělat, aby objednávky zvládali. Ale nebojte, ještě není pozdě svým nejbližším objednat dárek, který jim udělá opravdovou radost. Nechte se inspirovat naším vánočním rádcem.

Depositphotos.com

S kvalitní výbavou si mráz na outdoorové nadšence nepřijde

Přestože si dal letos podzim na čas, nadcházející zima zdá se, bude krutá. To ale neznamená, že by outdooroví nadšenci museli zůstat doma. Ti nejaktivnější už si možná napsali Ježíškovi o zimní spacák, který je udrží v teple i v teplotách silně pod bodem mrazu a ti opravdu velcí nadšenci už mají výbavu doma.

Pokud ale vidíte, že zrovna ten váš zasněně kouká z okna a nemůže se dočkat, až se zase vydá do přírody, může ho „Ježíšek” k pobytu v přírodě popíchnout třeba kvalitním vlněným svetrem, který na zimních výletech slouží jako skvělá a funkční druhá vrstva.


affekt.cz

Obdarujte sama sebe praktickým spodním prádlem

Od outdooru k pohodlí. O stále lehce kontroverzních menstruačních kalhotkách už jste možná slyšela. Ale zkusila jste je na vlastní kůži? Pohodlí, které tyto kalhotky nabízejí, se skutečně nedá s ničím srovnat.

Zvlášť pokud patříte k ženám s nepravidelnou menstruací. Kalhotky si totiž můžete vzít v takové ty dny, kdy to možná přijde a možná ne a nemusíte řešit další hygienické pomůcky. Menstruační kalhotky mohou být také skvělým dárkem pro dceru (ale možná je nedávejte pod stromek, za menstruaci se stydět sice nemusíme, ale známe teenagery) nebo dobrou kamarádku.

astratex.cz

Trochu té domácí pohody pro kamarádku i maminku

Tuhá zima. Někdo během těchto dnů vyrazí stanovat na hory a někdo jiný preferuje teplý čaj a domácí pohodlí.

Vykouzlete ho pomocí pohodlné deky, svíčky a čaje a samozřejmě také mikroplyšovým povlečením od MKLůžkovin.. To je na začátku zimy možná tím nejlepším dárkem snad pro každou ženu s nadšením pro interiér a elegantní i praktické vybavení domácnosti.

Mikroplyšové povlečení s vánočním nebo zimním vzorem je nejen krásné, ale tak pohodlné a hřejivé! Má jen jednu nevýhodu. Toho, komu toto povlečení darujete, možná až do jara nedostanete z postele.

mkluzkoviny.cz

Rodinná dovolená – dárek, na který se můžete těšit

A co udělat radost celé rodinně? Rodičům nebo manželovi a dětem. Pronájem chaty na samotě na jarní či letní měsíce je dárek, na který se můžete několik měsíců těšit a pak si užít prodloužený víkend nebo třeba týden poznávání krás vašeho oblíbeného (nebo naopak zatím vůbec neprozkoumaného) kraje.

Darujte sobě i své rodině odpočinek na Šumavě nebo na jižní Moravě. Užijte si nebeský klid chaty, kde vás nebude rušit nic než zpěv ptáků a vaše vlastní plány.

Nebo raději trošku exotiky?

Že už máte s rodinou republiku procestovanou křížem krážem a to rovnou několikrát? Pak je možná čas poohlédnout se po nějaké té exotice.

Exotická dovolená je skvělým společným dárkem, kterým uděláte radost sobě nebo třeba svým rodičům. Právě na Vánoce můžete často využít i různých first minute slev – a hlavně je to dárek, který potěší minimálně třikrát.

Při obdarování, samotné cestě i během následného vzpomínání.

pixabay.com

Dárek pro malé i velké akvaristy

A teď zase hezky k trochu těch hmatatelných dárků. Máte doma malého či velkého akvaristu? Určitě ho nezklamete v podstatě jakýmkoliv dárkem z našeho nejznámějšího akvaristického webu Invital.cz.

Pro začínajícího nadšence teoretika doporučujeme akvarijní set, který je pro nadšence bez dostatečných praktických zkušeností naprosto skvělým startem.

Tak co, vybrali jste si? Nebo už máte dárky pro rodinu i pro sebe nakoupené?

Ať tak nebo tak, přejeme vám především klidné Vánoce plné radosti a s co nejméně starostmi.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz