Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Na podzim a v zimě se bez pracovních oděvů a bot na zahradě neobejdete

Na podzim a v zimě se bez pracovních oděvů a bot na zahradě neobejdete

16.11.2023 - redakce Babinet.cz

S příchodem podzimu jsou dny stále kratší a jakmile přijde první sníh, bude práce okolo domu o to komplikovanější. Pokud žijete v rodinném domku nebo panelovém domě, kde se střídáte v úklidu sněhu a údržbě okolí domu, bez kvalitních pracovních oděvů a obuvi se neobejdete.

Pracovní oděvy nabídnou pohodlí i ochranu zároveň

Neděláte si s oblékáním při práci v zahradě a okolo domu starosti a popadnete to první, co máte zrovna po ruce? Místo tohoto impulzivního chování se zásobte kvalitním pracovním oblečením. Proč? Pracovní oděvy jsou pružné, pohodlné, mají ochranné prvky a jsou také odolné. S nimi vám půjde odklízení sněhu z příjezdové cesty i rozvěšování vánočních světýlek na dům a stromy mnohem snáze.

Chraňte svá chodidla a držte je v teple i v mrazech

Abyste ovšem při nešikovném kroku do sněhu či do kaluže neměli promočené nohy, nezapomínejte ani na vhodné obutí. Pracovní boty jsou pevné, vašim chodidlům poskytnou dostatečný prostor i ochranu a některé modely se dají nosit i k běžnému oblečení, protože jsou elegantní a se spolehlivou podrážkou.

Nezapomínejte na reflexní prvky

Pokud se do práce okolo domu pustíte brzy ráno či v podvečer, nezapomeňte svůj outfit doplnit o reflexní prvky. Při práci musíte být vidět, protože jakmile se do nějaké činnosti pustíte, můžete snadno ztratit přehled o tom, co se děje okolo vás a riskujete, že bez vhodných reflexních prvků váš třeba porazí auto.

Neriskujte při práci venku své zdraví a oblékněte se do pohodlných a elastických pracovních oděvů, doplňte je vhodnou pracovní obuví a za snížené viditelnost přidejte i několik reflexních prvků, díky nimž budete k nepřehlédnutí. Myslete na své zdraví a eliminujte riziko pracovních úrazů na minimum. Pracovní oblečení i obutí je možné sehnat i v elegantním provedení, tudíž se v něm budete cítit skutečně příjemně.

 

Zdroj obrázku: Ahanov Michael / Shutterstock.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz