Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Rudá barva, odstíny šedé a černý oblek aneb Co bude tento podzim slušet ženám ve znamení Panny?

Rudá barva, odstíny šedé a černý oblek aneb Co bude tento podzim slušet ženám ve znamení Panny?

23.8.2023 - redakce Babinet.cz

Hvězdy o nás dokáží prozradit víc, než si často myslíme. Mimo jiné například i to, jaké fashion kousky nám budou nejlépe slušet. Zatímco minule jsme si řekli, co nejvíce lichotí Lvicím, tentokrát se zaměříme na ženy ve znamení Panny, které vládnou od 23. srpna do 22. září. 

foto / Freepik

Ženy ve znamení Panny 

Ženy narozené pod vládou Panny stojí nohama na zemi a jsou pevně ukotvené v realitě. To však neznamená, že nemají své sny. Naopak, mají touhy, kterým věří a za kterými si jdou. Jsou to dámy působící důstojným dojmem. Jsou praktické a vše, co dělají, dělají s maximálním nasazením a dávají si záležet i na nepatrných detailech. Občas jsou to až příliš velké perfekcionistky a jsou přehnaně kritické. A to nejen vůči okolí, ale především vůči sobě samým, což se odráží i v jejich šatníku. 

Vše, co Panny dělají, má svůj jasný smysl a logiku. To mimochodem platí i pro oblékání. Jestliže jste se i vy narodila ve znamení Panny, snažte se v rámci módy zaměřit na to, co bude zcela v souladu s vámi a vašimi životními postoji. Nebojte se příchod podzimu využít k nalezení vlastního stylu, který vám pomůže odlišit se od ostatních a dodat vám sebevědomí. Neváhejte objevovat nové barvy a střihy. Zkuste vsadit na všechny odstíny šedé nebo rudě červenou. Právě tyto barvy budou letošní podzim hitem číslo jedna. 

Smyslně rudá versus nenápadná šedá

Zatímco létu po uvedení filmu Barbie dominovala růžová, podzim 2023 bude patřit rudé. Do červených modelů oděly od hlavy až k patě své modelky návrháři značek Prada, Bottega Veneta i mnoho dalších. 

Dle platformy Tagwalk budou kolekce podzim/zima 2023 v porovnání s kolekcemi pro podzim/zimu 2022 obsahovat až o třetinu více červených modelů. Čísla tedy hovoří zcela jasně a není o čem pochybovat. 

Kromě toho si na své přijdou milovnice šedé, neboť právě ta se tento podzim bude nosit snad ve všech nuancích. Padesát odstínů šedi tedy dostává zcela nový rozměr.

Černý oblek ve stylu girl boss

Spojení módy s prvky funkčnosti. Tak lze definovat jeden z největších trendů sezony podzim/zima 2023, který se nese ve znamení návratu k nositelným kouskům. Řeč je o tzv. girl boss oblecích. Právě černé obleky v klasických siluetách byly v poslední době k vidění na přehlídkách všude od New Yorku, přes Paříž, Milán až po Londýn. A jelikož jsou Panny považovány za silné, praktické a úspěšné ženy, alespoň jeden černý nadčasovým oblek by jim nejen během podzimu neměl v šatníku určitě chybět. 

Pokud podobný model doplníte lodičkami a menší kabelkou do ruky, dodáte mu nádech ženskosti a budete působit jako skutečná bohyně zahalená do černé.

Podzimní motivy květin

Kromě toho, že jsou Panny praktické a vyrovnané osobnosti, jsou zároveň i nezlomné romantičky. Chybět jim proto v šatníku nesmí něžné podzimní kvítí. Vsaďte na sytou základní barvu, jako je například černá nebo šedá a na povrchu ji nechte rozkvést. Je jen na vás, zda dáte přednost pár drobným květům nebo celé kytici. Tak či tak se jedná o ideální způsob, jak rozjasnit podzimní krajinu.

 

napsala Dana Klementová

Zdroj:

https://www.zeny.cz/krasa-a-moda/moda/jak-se-oblect-podle-zverokruhu-panny-miluji-barvy-vodnari-vzory-9069.html?kapitola=99886

https://www.elle.cz/moda/modni-trendy/prvni-podzimni-fashion-trendy-damske-obleky-ruda-barva-i-sede-kabaty 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz