Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Letní móda pro ženy ve znamení Lva. Co bude slušet každé Lvici?

Letní móda pro ženy ve znamení Lva. Co bude slušet každé Lvici?

22.7.2023 - redakce Babinet.cz

22. července vstupuje slunce do znamení Lva, a pokud jste se i vy narodila v tomto období, nachystali jsme si pro vás několik tipů na letní outfity, se kterými zazáříte u moře, ve městě i v práci. Co bude Lvicím slušet během léta 2023?

foto / Freepik

Ženy ve znamení Lva

Ženy narozené ve znamení Lva jsou považovány za jedny z nejtemperamentnějších. Jsou energické, charismatické, odvážné a sebejisté. Mají průbojnou povahu a vyrovnanou osobnost. Vědí, co chtějí a jdou si za tím. Zároveň působí žensky, atraktivně a přátelsky. Jakmile Lvice vejde do místnosti, většinou to hned poznáte. Na svou rodinu a blízké nedají dopustit. Mají cit pro detail, estetično a neupravené je praktiky neuvidíte. Je tedy zřejmé, že Lvice o svůj šatník náležitě pečují. 

Většina žen ve znamení Lva bere módu jako způsob sebevyjádření. Spíše než na trendy se proto zaměřují na to, co jim sluší a v čem se cítí své. 

Zlato, zlato, zlato 

Kdo jiný by měl nosit zlato než samotná Lvice, kdy právě lev je ve zvířecí říši považován za krále. Zlaté doplňky a šperky jsou něco, čemu většina Lvic nedokáže odolat. Výjimkou není ani zlaté oblečení. Právě zlaté odlesky jsou přitom pro léto 2023 jako stvořené. Ať už tedy dáte přednost zlatým kruhovým náušnicím, slunečním brýlím se zlatými detaily či zlatým šatům pro výjimečné okamžiky, zlatá by vám v šatníku neměla chybět. 

Je na vás zlaté oblečení příliš výrazné? Dejte přednost žlutým kouskům, které působí stejně energicky jako zlatá, ale nejsou tolik extravagantní. Chybu neuděláte ani s manikúrou se zlatými detaily. 

Luxusní materiály

Lvice si potrpí na luxus. A jinak tomu není ani v případě materiálů. Během léta 2023 by vám ve skříni určitě neměl chybět samet nebo hedvábí, které dodávají outfitům nádech půvabu a elegance. Dlouhé hedvábné šaty v královsky modré nebo béžové barvě, luxusní sametové sako či pastelový hedvábný šátek jsou po Lvice skvělým řešením!

Dvoudílné komplety

Dvoudílné komplety se v posledních sezonách staly velice populární. Zejména pak kraťasy doplněné topem či košilí ve stejném designu nebo třeba set saténových kalhot a halenky. Vedle nešlápnete ani s kombinací sukně a originálně řešeného topu. Ať už se chystáte do města, na dovolenou či na svatbu, vhodně zvolený komplet se hodí kamkoliv. V létě 2023 je vůbec největším hitem dvojice lněných šortek a vesty, kterou oblečete přímo na tělo. Zkuste jí dát šanci i vy. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.instyle.com/leo-clothing-style-astrology-guide-7559249 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip