Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o doplňky stravy pro aktivní dovolenou

Soutěžte o doplňky stravy pro aktivní dovolenou

30.8.2023 - MadlaJ

Desítky kilometrů denně na kolech, dlouhé výšlapy po horách či sprinty po památkách dokážou unavit. Chcete-li se svými dovolenkovými plány udržet krok a vždy dorazit do cíle, zapojte se do naší soutěže o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, díky kterým nebudete vědět, co je únava!

Hořčík sníží únavu a vyčerpání

Trasy máte naplánované, potrénovali jste a nemůžete se dočkat, až se přiblíží den D. Ale pozor, než se opřete do pedálů a vyrazíte na cyklostezku, měli byste doplnit hořčík. Právě tento minerál je nepostradatelný pro vaše tělo při fyzické i psychické zátěži a platí u něj rovnice, že čím větší výzvě čelíte, tím více ho potřebujete. Magnesium hraje zásadní roli v hospodaření s energií a je také důležité pro správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun vám pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit během sportu či po něm. Zároveň také přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Takže plánujete-li aktivní dovolenou, měli byste s sebou rozhodně hořčík mít. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta vám zajistí dostatečnou denní dávku hořčíku a pokryje i zvýšenou denní potřebu tohoto minerálu. Mimochodem hořčík oceníte i během psychicky náročných dnů a k nim v mnoha případech rodinná dovolená patří.

Koenzym dodá vitalitu

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem čtyřicítky začne přirozeně hladina koenzymu Q10 v těle klesat. Tento pokles je spojen s urychlujícím se stárnutím a na sobě ho pocítíte tak, že máte méně energie a rychleji se unavíte. Změnit to mohou doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterým budete v kondici, plní energie a aktivní dovolenou si užijete naplno.

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 Mega a Koenzym Q10 cardio. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zoulova.jana@seznam.cz
29.10.2023 14:36

mě ti výherci schází

Další soutěže

Náš tip