Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nezapomeňte, že správně zvolený typ plavek zakryje vše, co si žádá být zakryto

Nezapomeňte, že správně zvolený typ plavek zakryje vše, co si žádá být zakryto

19.7.2023 - redakce Babinet.cz

Léto se v myslích mnoha žen spojuje s plavkami, a tím pádem s odhalením svého těla. Na světě existují ženy, které mají ukázkovou postavu aniž by pohnuly prstem. A mezi nimi se motají ty nešťastnice, které se musí doslova trápit a potit, aby dosáhly, po čem tak velmi touží. Jsou tu ale taky uvědomělé ženy, které si cení samy sebe takové jaké jsou a nestresují se kvůli kilům.

Té poslední skupině nepochybně závidí všechny z druhé skupiny. Platí však, vše má své výhody i nevýhody a každý z nás má cosi, co chtějí ti druzí. Člověk je tvor nevděčný, a to doslova v každé oblasti života. Jak si tedy vybrat plavky tak, abychom se na dovolené cítily dobře, spokojeně a nezakrývaly si neustále břicho ručníkem?

foto / Freepik

Zázrak zvaný vhodný střih

I plavky, i když nezakrývají hodně, dokáží pomoci ženské figuře. Správně zvolený typ zakryje vše, co si žádá být zakryto. A na druhé straně vyzvedne ty partie ženského těla, které stojí za to.

Nejjednodušší to mají dámy s ideální postavou. Ty si mohou doslova užívat bikiny, které jsou typem asi nejvíce odhalujícím tělo. Pokud máte malá prsa, pak zvolte raději plavky s vrchní částí typu vazné podprsenky. Tím, že opticky zvětšíte prsa, uberete si něco i z břicha. Bříško zakryjete plavkami tankini, které mají vršek vyrobený v podobě trička, díky čemuž zakryjete jakékoliv nedostatky v okolí břicha a boků. No a zapomínat nesmíme na celé plavky, které se v současnosti těší popularitě nejen mezi starší generací, ale oblíbily si je stejně tak mladé slečny.

Pokud se vám navzdory nedostatkům postavy bikiny prostě líbí, neomezujte se. Určitě se najdou i takové, které vám budou lichotit. Důležité je vybrat vhodnou velikost a střih. Bikiny mají dávnou historii, začínaly jako oblečení na sport, až postupně se vypracovaly k nejžádanějšímu střihu plavek. To, že na popularitě neztrácejí bikiny ani dnes už o čemsi svědčí. Mají i odvážnější verzi, kterou jsou bikiny - string, které se od klasického střihu liší tím, že vrchní a spodní trojúhelníky jsou spojeny šňůrkou.

Odlákat pohledy od nedokonalostí vaší postavy můžete i barevnými kombinacemi plavek.

Bikiny mohou mít různorodé vzory, které oživí váš celkový vzhled a zaujmou nejednoho kolemjdoucího na pláži. Koneckonců, to nejdůležitější je, abyste se v nich dobře cítili vy!

foto / Shutterstock

Stydlivka

Patříte k ženám, které vidí chybu i tam, kde ve skutečnosti není? Máte pocit, že na vás každý doslova čumí a nespustí z vás oči? V první řadě zapracujte na sobě a na svém sebevědomí, a potom zvolte šortky, které jsou vhodné na plavání. Chvíle u moře mají být relaxací. Neměli byste celou dovolenou strávit tím, že se budete skrývat a trápit představami, zda vám bikiny lichotí nebo spíše škodí.

Šortky zakryjí vše, co zakrýt chcete a vaše hlava se zbaví zbytečných myšlenek, které jsou navíc. Plavecké šortky působí jako klasické krátké kalhoty, takže pokud budete potřebovat kamsi odběhnout, nebude třeba se hned převlékat. Přehodíte na sebe tričko, obujete si žabky, které jsou na léto originálním typem obuvi a můžete utíkat.

Bikiny a šortky jsou dva rozdílné typy plavek, stejně jako ženy, které je budou nosit. Představují řešení pro sebevědomé dámy, které se neobávají odhalit své tělo, ale i pro ty ostýchavé, které si nejsou jisté samy sebou. Každá z vás se u vody může cítit jedinečně!

 

zdroj: https://www.moda.cz/jak-na-vyber-plavek-podle-typu-postavy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip