Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Praktické rozměry, odvážný design, naprostá spolehlivost: Dokonalý vůz, který zlepší každý váš den

Praktické rozměry, odvážný design, naprostá spolehlivost: Dokonalý vůz, který zlepší každý váš den

25.6.2023 - redakce Babinet.cz

Hledáte auto, se kterým se perfektně a pohodlně jezdí, je maximálně spolehlivé, abyste s ním neměla žádné starosti, stoprocentně bezpečné pro případ, že byste v něm kromě nákupů vozila i rodinu či přátele, a navíc se na něj dobře kouká? Našli jsme za vás. A jako bonus vás potěší jeho cena i spotřeba.

 

Zdroj foto: Toyota Česká republika

Designová Toyota C-HR v sobě spojuje vlastnosti praktického auta do města se schopnostmi SUV, které je ovšem menší, než bývá zvykem. Je proto ideální, pokud hledáte auto sama pro sebe, se kterým všude zaparkujete, ale zároveň v něm bude dostatek prostoru, abyste mohla svézt děti, partnera či přátele, a také pohodlí, když se rozhodnete vyrazit na delší výlet.

Toyota C-HR toho umí ještě mnohem víc, což je ostatně patrné na první pohled - svým vzhledem bourá konvence a na ulici ho díky jeho ostře řezaným detailům a sportovní siluetě rozhodně nikdo nepřehlédne. Pod kapotou se skrývá ekologický a zároveň výkonný hybridní pohon, který je v nabídce ve dvou variantách, z nichž jedna má výkon 122 koní a ta druhá 184 koní.

Vůz je proto příjemně svižný i na dálnici, naopak ve městě jezdí díky hybridu až 80 procent času na elektřinu, kterou si sám vyrobí z energie vznikající při brzdění. V městském prostředí se tak můžete klidně dostat i na spotřebu 3,4 l/100 km. 

Maximální komfort i bezpečnost

Bezpečnost na nejvyšší úrovni ve své třídě zajišťuje balíček systémů Toyota T‐Mate. Jsou navržené tak, aby vám řízení maximálně usnadnily a hlídaly vše, co je potřeba, a také na to reagovaly, ať už jste na dálnici, ve městě nebo na parkovišti. Parkovacími kamerami a senzory to jen začíná, spolehnout se můžete také na sledování slepého úhlu, předkolizní systém, asistent pro udržení v jízdním pruhu a podobně.

Samozřejmostí jsou moderní technologie. Chytrý telefon s autem propojíte pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, a spoustu dalších funkcí a ještě větší pohodlí při ovládání svého vozu získáte díky aplikaci MyT, která je bezplatně ke stažení. 

Nyní k dostání za lepší cenu

Skvělou zprávou je, že tento oblíbený model od Toyoty je teď k dostání za výrazně lepší cenu, a to ve všech provedeních a výbavách. Cena teď začíná na 599 900 korunách, což znamená, že při nákupu ušetříte téměř 200 000 korun.

Zdroj text: Toyota Česká republika

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip