Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravky Naturevia pro zralé ženy

Soutěžte o přípravky Naturevia pro zralé ženy

23.6.2023 - MadlaJ

Věk je jen číslo a záleží hlavně na vás, jak a na kolik se cítíte. Abyste si naplno užívala každý okamžik, je třeba abyste respektovala své tělo a to, co se s ním právě děje. Menstruace i přechod jsou přirozenou součástí života každé ženy. Ale existují přípravky, díky kterým i toto náročnější období zvládnete snáze. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia pro ženy!

Menopauza nemusí znamenat konec

Přechod je strašákem pro mnoho žen, a to nejen kvůli nepříjemným symptomům, které jej provázejí. Návaly horka, pocení, výkyvy nálad, deprese či únava patří k těm nejčastějším projevům menopauzy. Měnící se hladiny hormonů mají vliv na tělo i psychiku. Zvládnout toto náročné období vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který je bylinným nehormonálním přípravkem. V něm obsažený ploštičník zmírní návaly horka a noční pocení, drmek vám zase pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku přispěje chmel a patentovaný sójový extrakt vám dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž přispívá k udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Pro krásu a mladistvý vzhled

Menopauza má často vliv také na kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Proto ve výherním balíčku najdete i přípravek Naturevia Pupalka dvouletá s vitaminem E. Tento doplněk stravy obsahuje za studena lisovaný pupalkový olej, který má vysoký obsah mastných kyselin. Přispívá k udržení krásné pleti a mladistvého vzhledu. Pokud ještě máte své dny, pak oceníte i další jeho „účinky“ a to, že podporuje hormonální rovnováhu a optimální komfort během menstruace. Za zmínku stojí i to, že vitamin E, který v přípravku také je, přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.   

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků pro ženy, díky kterému budete zrát jako víno!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje přípravky PerfectDay a Pupalka dvouletá. Hodnota 1 výhry je cca 800 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jaroslav Franče - Hradec Králové, Věra Kolouchová - Valašské Meziříčí, Mašková Věra - Havlíčkův Brod

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip