Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o krém chránící před sluncem 2Derm Reha speciál

Soutěžte o krém chránící před sluncem 2Derm Reha speciál

11.6.2023 - redakce Babinet.cz

Celý rok se těšíme na dovolenou, ať už u nás v ČR nebo v zahraničí, a pak mnohdy přeženeme první slunění a po zbytek dovolené se jen trápíme se spáleninami, řešíme čím se ještě ošetřit, abychom se zbavili bolesti, a slunci se prakticky vyhýbáme. Dovolená sice nabízí celou řadu jiných zážitků a zábavných aspektů, ale co naplat, popáleniny od slunce k nepohodě vždycky trochu přispějí.

foto / Freepik

Navíc popáleniny od slunce rozhodně nejsou banalita, nad kterou lze mávnout rukou. Řada z nás totiž před dovolenou řeší nejrůznější druhy očkování, vozí si s sebou léky proti bolesti i proti zažívacím problém, ale na péči o kůži trochu zapomíná. Přitom nedostatečná péče o kůži může způsobit zcela zásadní problémy.Každé spálení na slunci významně zvyšuje pravděpodobnost pozdějšího vzniku rakoviny kůže. Proto by lidé neměli podceňovat pravidelnou aplikaci UV protektivních přípravků s dostatečným ochranným faktorem a následné ošetření kůže po slunění, vysvětluje MUDr. Michal Krupka.

Dobrou službu nám udělají takzvané bariérové krémy. Ty totiž na kůži vytvoří ochrannou bariéru a dokážou omezit i nežádoucí působení UV světla, např. 2Derm Reha Special.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balení 2Derm Reha speciál!

www.2derm.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ludmila Vavrdová - Praha 4, Mirka Štrambeerská - Nový Jičín, Lucie Konfrštová - Velká Losenice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip