Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Nové krmivo pro psy je vyrobené pouze z čerstvého masa

Nové krmivo pro psy je vyrobené pouze z čerstvého masa

3.5.2023 - redakce Babinet.cz

Granule, které respektují přirozenou lásku psů k masu a také reflektují stále větší zájem chovatelů o složení krmiva: To jsou česká krmiva Carnilove True Fresh Dog vyrobená pouze z čerstvého masa. Masovou moučku v nich proto určitě nehledejte. A díky své oblíbenosti u psů i jejich páníčků se tato řada nyní rozšiřuje o další chutné receptury.

Chuť, které se nedá odolat!

Kvalita krmiva je pro chovatele stále důležitější položkou, ale prim hraje i jeho chutnost. A protože instinkty velí psům od pradávna preferovat čerstvě ulovenou kořist, nejvíce si pochutnají na menu, které jejich vrozeným pudům co nejvíce odpovídá.

Do popředí v oblasti výživy psů se nyní dostávají holistická krmiva s vysokým obsahem masa v jeho původní, tedy čerstvé formě. A nové receptury granulí Carnilove True Fresh Dog tento trend opět beze zbytku naplňují. Díky unikátní výrobní technologii obsahují 60 % čerstvého masa a promění tak krmení psů v jedinečný chuťový zážitek.

Čerstvé maso základem výživy psů

Šetrné zpracování surovin zachovává u řady Carnilove True Fresh Dog původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, než jakou vykazují běžná krmiva. Maso bez předchozího zpracování navíc zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin. „Fresh“ zdroje proteinu vynikají i vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu.

Objevte pět novinek!

Na scénu nyní přichází pět nových receptur. Vhodné jsou pro všechny fáze psího života, od štěněte přes juniory a dospělé psy až po seniory. V tomto holistickém krmivu nenajdete žádnou masovou moučku, naopak je obohacené o superpotraviny, bylinky a ovoce.

Pro malá plemena jsou tu granule s čerstvým rybím masem Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed, velcí psi mají na výběr mezi čerstvým kachním masem Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed a kuřecím pro mladší, ale také větší pejsky Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed. Kuřecí je v nabídce i pro starší nebo pro ty, co si musí hlídat váhu, pro ně jsou určené Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight, a nakonec je tu lahodné krůtí pro štěňátka Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy.

Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed – do této receptury jsou přidané vaječné skořápky, lněné semínko a rozmarýn. Složení pomáhá udržovat malé psy v klidu i ve stresových situacích. Zároveň v krmivu získávají potřebnou energii, vitamíny a minerály, aniž by nezdravě přibírali.

Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed – tyto granule určené pro velká plemena obohacují také vaječné skořápky, slávka zelenoústá a jako koření tentokrát tymián. Receptura z čerstvého kachního masa, které je v kvalitě vhodné i pro lidskou spotřebu, cílí hlavně na zdravé kosti, klouby a zuby, což je u velkých psů zásadní.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed – receptura se hodí pro odrostlá štěňata velkých plemen. Obsahuje kromě masa i slávku zelenoústou, okřehek (lidově žabinec) a mořské řasy. Složení přispívá ke správnému vývoji zubů, kostí a kloubů i svalů.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight – granule obsahují kořen zázvoru, vaječné skořápky a rakytník řešetlákový. Složení pomáhá udržet imunitu, optimální hmotnost a také chrání před stárnutím.

Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy – složení granulí spolu s lososovým olejem, spirulinou a borůvkami napomáhá vybudovat silnou imunitu štěněte a přispívá k celkovému zdraví a pohodě.

Nové receptury holistického krmiva Carnilove True Fresh Dog maximálně dbají na tolik sledovanou kvalitu. Pečlivě volené ingredience té nejvyšší jakosti a prověřeného původu je proto řadí ke špičce v této kategorii holistických krmiv. Krůtí a kuřecí maso dodávají lokální farmáři z Čech, Rakouska nebo Německa. Mořské ryby pocházejí z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní zase z evropských rybích farem.

Od ověřených evropských dodavatelů pochází i veškerá zelenina, ovoce a byliny. Kromě ingrediencí jako je hrášek, červená čočka nebo dýně je složení obohaceno také o položku, která je v holistických krmivech Carnilove novinkou – o okřehek menší (lidově žabinec). Ten funguje jako zdroj omega 3 mastných kyselin důležitých pro správné fungování organismu a má pozitivní vliv na léčbu nosních otoků, polypů a chronické rýmy. Jednoduše další benefity přírody.

Všechny receptury holistických krmiv Carnilove True Fresh Dog jsou bezobilné a jak je u značek vyráběných VAFO PRAHA zvykem, neobsahují geneticky modifikované organismy. Tato řada je zajímavou alternativou i pro chovatele krmící metodou BARF.

Nové varianty granulovaného krmiva Carnilove True Fresh Dog jsou dostupná ve třech gramážích
(11,4 kg; 4 kg; 1,4 kg) v následujících recepturách:  

Web: www.carnilove.cz │ Facebook: www.fb.com/carnilove/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz