Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Které jarní kousky skutečně sluší ženám narozeným ve znamení Býka?

Které jarní kousky skutečně sluší ženám narozeným ve znamení Býka?

27.4.2023 - redakce Babinet.cz

Již před několika dny vstoupilo slunce do znamení Býka, a tak vám přinášíme pár módních tipů, které oblečení bude ženám narozeným v tomto období skutečně slušet. Outfity totiž nemůsíte vybírat jen podle tvaru vaší postavy, ale například právě i dle znamení, ve kterém jste narozená. 

 

foto / Freepik

Ženy narozené ve znamení Býka

Ženy narozené ve znamení Býka jsou opravdové dámy. Mají cit pro detail, estetické cítění a smysl pro řád. Nemají rády chaos. Mají také dokonale vyvinutý smysl pro krásu, dokáží ocenit hezké věci a velice rády se oblékají, i když jsou lehce konzervativní. Extravagantní módní trendy tedy nejsou nic pro ně, ale rozhodně se vždy nedrží jen zpátky. Naopak. Býčice se chtějí líbit, jen k tomu zkrátka nepotřebují zbytečnou pompéznost.

Které kousky by letošní jaro neměly Býčičím v šatníku zaručeně chybět?

Černá krajka

Ta je pro Býčice jako stvořená, neboť v sobě kombinuje nestárnoucí nadčasovost i ženskou rafinovanost. Pokud jste tedy narozena v období od 21.dubna do 21. května, černé krajkové oblečení je pro vás jako stvořené

Základem vašeho šatníku proto mohou být malé černé krajkové šaty, které lze nosit na mnoho způsobů. Bát se ale určitě nemusíte ani černého krajkového topu nebo halenky.

Květiny a splývavé šaty

Jelikož je Býk zemské znamení, ženy v něm narozené milují prvky, které jsou v harmonii s přírodou. Nedají proto dopustit na květinové motivy, jež jsou pro jaro a léto naprosto typické. Navíc se jedná o motiv, který z módy jen tak nevyjde, a tak i lehká konzervativnost Býčic bude v tomto směru uspokojena.

Dále ženám tohoto znamení lichotí splývavé maxi šaty ze vzdušných materiálů v tlumenějších přírodních odstínech nebo právě s již zmiňovanými květinovými vzory. 

Nestárnoucí volány

I když jsou Býčice často považovány za nepřístupné bytosti, ve skrytu duše jsou to romantičky. Cizí jim tak určitě nejsou ani volány, které se letos opět vrací do módy. Jelikož ale tyto ženy nemají rády kýč, určitě není dobré to s nimi zbytečně přehánět. 

Kalhotový kostýmek

Býčice je praktická, a tak dobře ví, že alespoň jeden dokonale padnoucí kalhotový kostýmek by neměl chybět v šatníku žádné moderní ženy. Kromě těch klasických v šedém či černém odstínu se letošní jaro nebojte trochu odvázat a sáhnout například po fialovém nebo modrém kostýmku, jenž rozzáří jakýkoliv jarní den. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.instyle.com/how-to-dress-like-a-taurus-7482261 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip