Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček, který vám dodá vitalitu

Vyhrajte balíček, který vám dodá vitalitu

18.3.2023 - MadlaJ

Chybí vám „šťáva“ a máte pocit, že už to není, co to bývávalo? Změňte to. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám dodají potřebnou energii i minerály. S nimi se věk stane nicneříkajícím číslem a vy se budete cítit jako zamlada!

Elixír mládí

Přesně tak se přezdívá koenzymu Q10. Jde o životně důležitou látku, která se zařazuje k vitaminům, a má klíčovou roli při tvorbě energie a při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce v těle klesat. Tento „sešup“ je spojen se stárnutím a sníženou hladinou energie. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplňky stravy a přípravek Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před poškozením a zbrzdí stárnutí. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Hořčík sníží únavu

Skvělým parťákem koenzymu Q10 je hořčík neboli magnesium. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Díky této dvojici se budete cítit opět plní elánu a budete si užívat každý den naplno!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 cardio a Magnesium 1. Hodnota 1 výhry je cca 550 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip