Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jak si opticky prodloužit nohy? Vyzkoušejte jednoduché triky

Jak si opticky prodloužit nohy? Vyzkoušejte jednoduché triky

18.3.2023 - redakce Babinet.cz

Toužíte po dlouhých nohách, ale nemáte zrovna výšku modelky? Nezoufejte. Pokud hledáte nápady, jak si můžete opticky prodloužit nohy, máme tu pro vás řešení! I přesto, že dlouhé a štíhlé nohy nemusí být předností každého, existují způsoby, jak můžete své nohy opticky snadno prodloužit. 

foto / Freepik

Stačí pouze využít pár stylingových tipů a triků, díky kterým budou vaše nohy vypadat delší. Nošením těch správných typů bot a oblečení toho můžete opravdu docílit. Nechte se inspirovat následujícím článkem, ve kterém jsme pro Vás připravili 3 jednoduché triky, díky kterým nohy budou vypadat delší

  • Boty na vysokém podpatku
  • Vysoký pas
  • Svislé čáry a pruhy

foto / Freepik

Boty na vysokém podpatku 

Boty na vysokém podpatku jsou nejlepší volbou k dosažení optického prodloužení noh. Pokud chcete dosáhnout delších noh, volte body s vysokým podpatkem. Nezapomínejte však, že vysoké boty nemusí být komfortní pro každého, proto lze i zvolit alternativu bot na platformě s nižším podpatkem, aby i samotná chůze pro vás byla pohodlná.

Vysoký pas 

Ať už dáváte přednost nošení kalhot, šortek či sukně, vždy volte vysoký pas. Volba vysokého pasu totiž rovněž představuje ideální způsob, jak můžete nohy snadno a jednoduše prodloužit. 

Svislé čáry a pruhy 

Volba správného vzoru na oblečení je dalších trikem, který s vaší postavou dokáže hotové zázraky. Zatímto vodorovné pruhy rozšiřují, svislé pruhy prodlužují. Využijte tohoto jednoduchého triku ve svůj prospěch, a dosáhněte tak efektu prodloužených nohou. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://thedressingartist.com/make-legs-look-longer-with-20-styling-tips/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip