Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nejvíce trendy budou letos výrazné náhrdelníky a náušnice. Kde tyto šperky pořídit?

Nejvíce trendy budou letos výrazné náhrdelníky a náušnice. Kde tyto šperky pořídit?

24.2.2023 - redakce Babinet.cz

Na nenápadné řetízky a náramky zapomeňte. Letošek bude patřit výrazným šperkům. Nejvíce nadcházející měsíce ovládne maximalismus, zlatý lesk a masivní vzhled. Bude tento styl tím pravým i pro vás? 

 

ilustrační foto / Freepik

Nyní již víme, jaká barva bude letos trendy i jaká manikúra se bude nosit, a tak se pojďme společně podívat také na to, jaké doplňky budou v roce 2023 nejvíce in. Dominantou budou zlaté masivní kousky, které se velmi snadno mohou stát klíčovým prvkem celého modelu. 

Trendy v oblasti šperků pro letošní rok 

Trendy v oblasti šperků lze letos označit jediným slovem – paradox

Na jedné straně budou totiž in skutečně masivními šperky, které často vynikají až surrealistickými tvary, výraznými barevnými kameny a zlatým odleskem. Na straně druhé je ale na módních přehlídkách a červených kobercích uznávaných akcí čím dál častěji možné pozorovat absenci šperků jako reakci na současnou ekonomickou krizi. 

Je pouze na vás, na jakou stranu se přikloníte vy. Pokud jsou ale výrazné šperky něco, co vás charakterizuje, letošek vám bude jednoznačně patřit. 

Chunky náhrdelníky a nadrozměrné náušnice

Kombinace chunky náhrdelníků s nadrozměrnými náušnicemi. To je to, oč tu letos běží. Často jsou tyto pompézní doplňky nositelem hlavní myšlenky celého outfitu. 

A ačkoliv za trendem masivních šperků stojí módní dům Schiaparelli, vy si můžete tyto trendy kousky pořídit například v módních řetězcích Zara. Jejich výrazné a efektní visací náušnice poseté květy si dokonce zamilovala i Kate Middleton. Je to jen pár dnů, kdy je vynesla na předávání filmových cen BAFTA. Dala tak všem přítomným najevo, že není třeba si pořizovat drahé šperky, aby zaujaly. 


Zdroj: https://katemiddletonstyle.org/white-gown-2023-baftas/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz