Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tři největší trendy v manikúře, které ovládnou letošní rok

Tři největší trendy v manikúře, které ovládnou letošní rok

18.2.2023 - redakce Babinet.cz

Každá žena dobře ví, že upravené nehty jsou její nejlepší vizitkou. A pokud chcete se svými nehty letos skutečně zazářit, inspirujte se našimi tipy, jaká manikúra bude v roce 2023 nejvíce in. Na své si přijdou zejména milovnice hravých barev a stylové černé. 


foto / Freepik

Barevná francouzská manikúra

Hitem číslo jedna letošního roku je bezesporu barevná francouzská manikúra, která byla in již minulý rok. 

Klasickou francouzskou manikúru známe zřejmě všichni dobře. Ne snad, že by se již toto tradiční pojetí nenosilo, mnohem více je ale v kurzu její barevnější alternativa. Ať už tedy okraje svých nehtů necháte vykreslit zářivými barvami či pastelovými tóny, chybu určitě neuděláte.

Pokud se navíc nebojíte být odvážnější, klidně můžete klasický bílý proužek nahradit třeba drobným nápisem nebo barevnou vlnkou.

Abstraktní umění

Máte ráda neotřelé trendy? Pak určitě zkuste vyzkoušet abstraktní umění. Ani v tomto případě se kreativitě meze nekladou. Vyberte si barvy podle libosti a začněte tvořit, nebo dejte vaší manikérce prostor, ať vykouzlí něco netradičního. Vlnky, čárky, tečky nebo jakékoliv jiné obrazce, vše se počítá. 

foto / Freepik

Černá je dobrá 

Nemusíte být vyznavačkou EMO stylu, abyste si mohla dovolit černé nehty. Právě tento odstín totiž bude letos v oblasti manikúry skutečně oblíbený. 

Černé nehty představují jednoduchý a sofistikovaný způsob, jak můžete vypadat výrazně, ale zároveň nenápadně. A navíc jsou unisex, takže se jich nemusí bát ani pánové. 

 

napsala Dana Klementová


Zdroj:

https://www.notino.cz/beautyblog/trendy/top-trendy-nehty-2023-inspirujte-se/

https://cz.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=trendy%20nails%202023&eq=trendy%20nails&etslf=5880

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz