Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Jak potěšit svou partnerku a posílit svůj vztah?

Jak potěšit svou partnerku a posílit svůj vztah?

11.12.2022 - redakce Babinet.cz

Všechny vztahy vyžadují čas, úsilí a hodně práce. To možná nezní jako zábava, ale rozhodně si ji do celého procesu můžete začlenit. Možná nevíte, co by se vaší partnerce líbilo. Dobrou zprávou je, že některé věci působí stejně dobře prakticky na každou ženu. Můžete se proto inspirovat a vyzkoušet některý z těchto tipů. A samozřejmě si je můžete přizpůsobit podle vlastního stylu.

Oživte erotické hrátky v posteli

Sexuální život je ve vztahu extrémně důležitý. Po nějaké době se může zdát trochu monotónní. To jde ale snadno změnit. Jestli vám to v posteli nejde příliš dobře ze zdravotních důvodů, zkuste léky na erekci. Kromě toho ale svůj postelový život oživíte poměrně jednoduše. V první řadě pořiďte partnerce pár hraček nebo hezkého prádla. Vsadit můžete na:

  • vibrátory (párové i klasické),
  • pouta, lubrikační gely a oleje,
  • erekční a vibrační kroužky na penis,
  • vibrační motýlky nebo vajíč

Chybu neuděláte ani s krajkovým nebo sexy prádlem. V každém případě byste měli promyslet odhlučnění stěny, jestli si chcete doopravdy užít. Není nic horšího, než myslet na to, že vás při hrátkách mohou slyšet děti ve vedlejším pokoji.

Malé dárky vždy potěší

Máte pocit, že dárky na Vánoce a narozeniny stačí? Ano, stačí. Nečekaným dárkem ale svou partnerku velmi překvapíte a potěšíte. Diamantové prsteny to být nemusí, ale rozhodně s nimi chybu neuděláte. Ve skutečnosti ale postačí jen malý šperk, hezká knížka nebo nečekaná večeře. Fakt, že vaše žena nebudete muset vařit, ji zaručeně potěší.

Naplánujte nečekaný výlet nebo rande

S předchozím souvisí i další rada. Tím, že naplánujete výlet nebo rande projevujete zájem. To je ve vztahu velmi důležité. A jestli chcete svou partnerku potěšit, nic lepšího pro ni snad ani udělat nemůžete. Stačí jen trochu společného času, hlubokých rozhovorů a nových zážitků. Něco takového váš vztah rozhodně posílí a zlepší na velmi dlouhou dobu.

 

Zdroj obrázku: Prostock-studio / Shutterstock.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz